– Що лежить в основі “вашого” конфлікту? Чому ви обрали таку назву – “Мій Конфлікт”? Поділіться основними моментами вашої біографії.
В основі лежить сама ідея конфлікту з самим собою, бо в кожного з нас він є, ми постійно у чомусь не впевнені, сперечаємося із собою і це робить нас нами. Це наш конфлікт. Ми з різних міст і усі наші дороги привели нас до Києва, де і почалась уся наша історія. Ми доволі різні, але спільне в нас те, що ми хочемо музикою щось змінювати!
– Як ваша музична творчість змінилася за останній рік? Що з’явилося нового? Які нові теми або образи прийшли до ваших пісень?
За останній рік доволі координатором. Окрім професійних навичок ми повністю переклали усі свої пісні та усі чернетки. Та і почали писати на більш серйозні теми або більш детально продумувати, що ми вкладаємо у свої пісні. Повністю переробили свій стиль та ідемо до якось кіберпанку. Та і рідною мовою пісні просто як масло на хліб, чарівне поєднання.
– Що для вас важливо у музиці сьогодні? Якою має бути сучасна музика?
В музиці важливо писати від душі та серця, писати про те, що ти відчував насправді. Бо ти не можеш написати про кохання, якщо ніколи не кохав. Цього не вистачає. Зараз на радіо пісні схожі одна на одну, це теж можна зрозуміти, це актуальна тема, але іноді можна і постаратися.
– На Свято всіх закоханих ви презентуєте трек “Не ідеальні”. Про що цей трек? Який його основний месседж?
Зараз такі часи, що людей, особливо молодь, поглотив інтернет, і навіть пару собі ми намагаємось знайти в інтернеті на сайтах знайомств, де можно повністю підібрати собі ідеал та «вичищену» картинку. Як правило, ми нічого доброго з цього не виходить. В своїй пісні ми, навпаки, закликаємо знайомитись в реальному світі, де всі, можливо не такі ідеальні, але однозначно цим же і цікавіші.
– Дехто вважає, що музика не на часі. Що зараз не час для пісень взагалі. Чи погоджуєтеся ви із цим твердженням?
Якщо не зараз, то ніколи це не буде на часі. Людям потрібно висловлювати думку, почуття тощо, щоб банально не поїхати дахом. Для когось це велика підтримка, особливо нашим військовим, яких пісні можуть надихати та давати сили йти далі. Це важливий пласт нашої культури та історії, який потім будуть вивчати не тільки по підручниках у школі, а і по піснях, які народжувалися у такий важкий час.
Та і за кордоном у минулому є велика кількість пісень, культових, які усі знають і які були народжені під час доволі масштабних конфліктів. Тільки з часом вони отримують свою цінність. Важливо писати пісні для підтримки, натхнення, мотивації, для почуттів та для людей.
– Чи є у вас девіз, меседж, який ви несете у суспільство за допомогою вашої музичної творчості?
Дивним бути нормально. Нормально висловлювати свої почуття, робити помилки, виглядати інакше, мати свій світ всередині. Радість це нормально, біль, ненависть, натхнення. Бути тим, хто ти є насправді, без прекрас, не ідеальним.
– Як, на вашу думку, змінилася українська музика за останній час? Чи є майбутнє в української музики в Європі?
Українська музика народилась наново. Суто українська. Так, зараз вона переживає час, коли більшість пісень схожі одна на одну через актуальність нашої реальності, але з часом вона розквітне до неможливо красивих масштабів. Так, раніше теж були українські виконавці та артисти, але пісні були не рідною мовою. Тому зараз наша музика у стані зародка, але потім вона розквітне. Бо з‘являються чарівні виконавці, які дійсно роблять дуже класну музику. Наша музика обов‘язково повинна бути у Європі та свті, бо наша музика може багато чого. Ну окрім репу:) Але це суб‘єктивно
– Які ваші творчі плани на майбутнє? Над чим зараз працюєте?
На майбутнє випускати далі пісні, йти до альбому, виступати та намагатись допомагати людям своєю музикою. Змінювати їх на краще та допомагати змінити світ довкола них на краще.