Наші проекти

LuckyUkraine – це 1-й блог-журнал про цікаві події та цікавих людей. Кожен 5й захід в Україні відбувається за підтримки цієї команди. Близько двох років роботи в медіа-просторі, 20 партнерських ЗМІ, більше 180 успішно реалізованих проектів (від прес-конференцій, бізнес-зустрічей, соціальних та благодійних акцій до конкурсів малюнку, fashion-показів дитячого одягу та вечірніх суконь). Кращі локації Києва та України.

2017 – рік перемог! Lucky Ukraine – єдина онлайн-платформа, що виборола право висвітлювати роботу Oslo Innovation Week від України, медійний партнер та соорганізатор Міжнародного юнацького конкурсу класичного танцю «Гран-Прі Київ» (голова журі – геній балету Володимир Малахов). Ось лише основні проекти: http://luckyukraine.in.ua/sample-page/

Lucky Ukraine сьогодні є потужним медіа-майданчиком, що знаходить і відкриває нові сторони нашої Батьківщини – міста, історію, культуру; нових людей – цікавих, неординарних, успішних, чесних; проекти і заходи – соціальні, нестандартні, корисні, душевні.
Довіртеся професіоналам, якщо вам потрібен медійний супровід чи організація заходів “під ключ”.