На честь ювілею видавничого дому «АДЕФ-Україна» відбудеться перша літературна премія «Літературний Олімп»

10 жовтня 2020 року на честь ювілею видавничого дому «АДЕФ-Україна» відбудеться перша літературна премія «Літературний Олімп». Метою премії стала необхідність оцінити здобутки та гідно вшанувати кращих авторів видавництва, відзначити їх внесок та вплив на формування літературного та читацького простору України. Премія започаткована з нагоди ювілею видавничого дому «АДЕФ-Україна», а саме 25-річчя. 25 років видавництво не просто видає книги, а працює з кращими авторами України в різних жанрах.

  • Facebook

    «Ми сформулювали і впровадили в життя нашу місію «Високому змісту – ідеальну форму»: це означає, що все книги, випущені «АДЕФ-Україна», відібрані найсуворішим чином за змістом, оформлені і виготовлені з використанням кращого поліграфічного обладнання та екологічно чистих і якісних матеріалів, представлених на ринку. І таких проектів за 25 років зроблено більше 500. Найбільш знакові з них: «Пересопницьке Євангеліє», «Пересопницьке Євангеліє. Витоки и сьогодення », двомовне видання поеми Шота Руставелі «Витязь у тигровій шкурі», тримовне видання поеми Алішера Навої «Фархад і Ширін», твори Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита», «Собаче серце», «Біла гвардія» тощо», – зазначає директор видавництва та співзасновник премії Алла Істоміна.

  «Створювати – це найважливіше, що може робити людина. І ця премія для того, щоб нагородити тих, хто творить і створює! Я рада, що стою біля витоків створення воістину української премії і є її співавтором. І також для мене почесно і цінно отримати премію і стати Письменником року», – наголосила письменниця, співзасновник премії Ксенія Тейлор.

    Ім’я номінантів премії «Літературний Олімп» будутьвнесені в літопис української літератури як кращого авторасучасної України. Премія буде вручатися в наступних номінаціях: письменник року, поет року, відкриття року, натхнення року, вірність темі, ТОП експерт, найкращий твір жанру, краща книга для дітей, вірність АДЕФу, краще науково-популярне видання.

Номінантів премії привітають співачка Miss Iris, білорусько-українська співачка та автор пісень Xena. Захід буде проходити під музичний супровід квартету.

   На заході кращий дайджест сучасного арт-простору Агенція ArtBureau представить роботи двох молодих сучасних українських художниць – Анни Бітаєвої та Agata Ber, які в своїх абстрактних полотнах розмірковують про внутрішню єдність душі і тіла, пов’язуючи  усі частини ліній, прямих, та яскравих образів  в єдине ціле.

   Це буде красива церемонія нагородження: вручення нагород і дипломів, а також подарунків від партнерів церемонії«Sweetanok» та «Київське сухе варення».

   Урочиста церемонія нагородження премією «Літературний Олімп» по версії видивничого дому «АДЕФ-Україна» відбудеться 10 жовтня 2020 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого о 15.00 Дрес-код: Black Tie& Cocktail

   Медійні партнери: Аллатра ТВ, 33 канал, LuckyUkraine, журнал Podium Real, Tut-ua.com, VTrendi, StarBrothers

   Медійний супровід події здійснює 1-й блог-журнал України LuckyUkraine, засновник Олеся Тарасенко.

Основний меседж сьогодні: не читайте багато, вибирайте книги дуже ретельно, щоб кожна прочитана книга робила Вас розумнішими, душевніше, чистіше і допомагала б Вам жити!



Залишити відповідь