Олександр Прохоров запрошує на танцювальний вечір Cuba Dance Party

Літо 2020 потроху наближається до завершення. Є ідея як добре його провести: 27 серпня в Києві пройде танцювальний вечір. Срібний призер проекту «Танці з зірками» Олександр Прохоров запрошує всіх на атмосферну вечірку – Cuba Dance Party! Подія відбудеться 27 серпня, о 20:00, в новому, ультрамодному місці столиці – Cuba Camp, на Трухановому острові.

  • Facebook

Cuba Dance Party – це насичені емоції, пристрасні танці, зіркові гості, багато селфі й відео! На вечірці всі гості поринуть в атмосферу абсолютної свободи, навчаться танцювати латиноамериканські танці, освіжаться коктейлями від Cuba Camp і зустрінуть неймовірний захід на березі затоки.

Ну а головна причина відвідати Cuba Dance Party – танцювальний майстер-клас від Олександра Прохорова, під музичний супровід гурту Havana! Танцівник і хореограф навчить вас танцювати так, щоб з голови вилетіла вся рутина, а залишилися лише гарячі кубинські ритми та приємна втома наприкінці вечора. Найяскравіші танцюристи вечора отримають подарунки від партнерів вечірки та запрошених зірок.

«Всіх чекаю на Cuba Dance Party, в четвер! Як відомо – танець об’єднує людей! Я дуже хочу, щоб всі гості вечора забули про свої клопоти та відривалися на танцполі разом зі мною! Звучатиме жива музика! Розфарбуймо останні дні літа в різнокольорові фарби! Місце і час зустрічі – Cuba Camp, 27 серпня, о 20:00. При собі мати крутий настрій і бажання запалювати танцпол!», – поділився Олександр Прохоров.Залишити відповідь