Встановлення Рекорду України «Вишита краса України» в Добропарку від LuckyUkraine

24 серпня 2020 року під час святкування Дня Незалежності України відбулося встановлення Рекорду України «Вишита краса України». Біля двох сотень людей створили неймовірне родинне дерево на зеленому полі серед найбільшого ландшафтного парку України – «Добропарку».

  • Facebook


Вишиванка виступає унікальним кодом української нації, кожний регіон України має свої особливості. Проте вишиванка для кожного українця – це не тільки одяг, але й символ роду, ідентичності, приналежності до своєї землі. Це – давнє мистецтво наших предків, це наш генетичний код і душа нашого народу. Саме тому 24 серпня головне поле «Добропарку» прийняло цю унікальну подію – встановлення Рекорду України «Вишита краса України». Організатором рекорду виступила громадський діяч, організатор культурних та соціальних проектів, засновник 1-го блог-журналу України LuckyUkraine – Тарасенко Олеся.
Олеся наголосила: «Ми всі прагнемо того, щоб наша національна багатовікова культура була не тільки збережена, а й стала частиною життя кожного українця. Ми хочемо показувати велич країни з її культурним надбанням. Вишиванка – це частина духу українського народу. Основна місія цього рекорду – об’єднання у прагненні вивчити, осмислити і зберегти загальну, унікальну, матеріальну і духовну культуру та традиції України».
Святкова подія перетворилася на справжнє етношоу та концертно- розважальне музичне дійство, у якому всі гості занурились в атмосферу давніх українських традицій. Також на гостей свята чекали презентації, покази мод, майстер-класи та виступи зоряних гостей. Ведучими заходу стали юні красуні – талановиті та професійні – Рудика Єлизавета та Ксенія Срібна.
Глядачі із цікавістю спостерігали за унікальними колекціями вишиванок від відомих дизайнерів та брендів, які увійшли до Книги рекордів України: бренд «Natli Datzka» дизайнера Наталії Дацко та дизайнера віночків Тетяни Гірухи, бренд «Синій льон» дизайнера Ірини Ковальовой, бренд Asherahn Starstylle дизайнера Наталії Бевз. А також покази брендів «2ЛЬВА» та «UNF».
Варто зазначити, що встановлення Рекорду України відбулося в унікальному ландшафтному парку «Добропарк». Площа «Добропарка» – 400 футбольних полів, на території є озера. У дендропарка висадили понад 1000000 тюльпанів, 44000 дерев і кущів, 13 газонів. На 7 гектарах ландшафтного парку вас чекають 3D- об’єкти з рекордної кількості петуній різних кольорів, фут-корд, дитячі атракціони, оренда велосипедів, місця для відпочинку та пікніку. Громадські організації долучилися до проведення заходу, зокрема Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно- курортних та оздоровчих закладів, Міжнародний клуб успішних жінок «World Woman Club Kyiv».

Постійний бьюті-партнер AmoreShop – лідер серед магазинів професійної косметики та товарів для краси та нігтівого сервісу – зробили вишукані косметичні подарунки для організаторів, дизайнерів, виконавців та учасниць-моделей показів. Видавніцтво «Саміт-Книга» подаруваліи організаторам та дизайнерам колекційні книги. Hurgri Art School подарували картину організатору та сертифікати на майстер-клас з живопису дизайнерам.
Численні представники медіа відвідали цей захід. Медійними партнерами події стали телеканали 33 канал та АллатРа ТВ, журнали: «Business Woman», «Podium real», «Woman Magazine», онлайн-видання: «МамаWOW», «Новини України Tut-ua.com», «Модний онлайн журнал VTrendi», «Star Brothers» та інші.
Під час і мід модних показів для всіх учасників та гостей співали Поліна Крупчак, Катя Гройс, Олександра Столярова, Вікторія Віжанська, Yulia Roznen, Олег Корбан-Даллас, Марія Зафра, Ксена, Галина Солодка, Ертус Олена та Григорій Победа. Захід розпочався під саксафон у виконанні юної Віліни Баязітової.
Ми виражаємо вдячність нашим партнерам, дизайнерам, артистам, які взяли участь у створенні цього святкового рекорду. Ми вдячні кожному, хто долучився до свята.
Фіналом цього грандіозного дійства стала зйомка рекорду з квадрокоптера, який зафіксував новий рубіж – створення родинного дерева із кілька сотен вишиванок. І це був дійсно рекорд, який встановили 24 серпня.
Приголомшливе видовище, яке надовго залишиться у серцях людей. Рекорд встановлено! Далі більше.Залишити відповідь