Шосте Чуття зіграли перший open air концертпісля затяжного карантину

23 липня на даху у центрі столиці зіграли перший живий концерт гурту Шосте Чуття за час карантину просто неба. Відбувся він на відкритій зеленій терасі в прямому ефірі однієї української радіостанції з дотриманням усіх карантинних вимог. Для організаторів найважливішим було провести захід дотримуючись усіх постанов МОЗ, забезпечити дистанцію між людьми, обмежити кількість запрошених, але зберегти адреналін і драйв у кожного шанувальника. І це вдалось! Безпечний концерт розірвав усі шаблони.

  • Facebook


“Душа плаче і радіє, що нарешті ми зустрілись після затяжного карантину. Я думаю кожен артист вже з нетерпінням мріє співати наживо для своїх слухачів. Мрія гурту “Шосте Чуття” сьогодні стала реальністю. Дуже надіємось, що ситуація у світі з COVID-19 скоро стабілізується і знову ми зможемо концертувати”. – розповів фронтмен гурту Шосте Чуття Михайло Бучковський.
Київська публіка дуже тепло прийняла музикантів, співали улюблені пісні, і навіть після годинного концерту не хотіли відпускати гурт і викликали на біс!

  • Facebook


У програмі безпечного концерту гурт презентував новий альбом “Безмежність” в який увійшли відомі пісні гурту: “Твій Hello”, “Дай мені руку”, “Зачаруй”, “Оля” і ін. Не було жодної пісні, яку б не підспівували глядачі. Та, звичайно, найбільший захват викликали пісні ― «Танцюй», «Зачаруй», «Оля», “Ні обіцянок, ні пробачень…” у запальній музичній інтерпретації Шостого чуття автора Віктора Павліка.

  • Facebook

Фото Савенко Ірина для LuckyUkraine

Засновник проекту LuckyUkraine Тарасенко ОлесяЗалишити відповідь