Співачка СолоХа пропагандує Совіньйон, Затоку та Кароліно-Бугаз

Відома українська співачка та телеведуча СолоХа літо 2020 проводить в перлині біля моря – Одесі. Свій туристичний маршрут вона вирішила продовжити в причорноморському курорті – Кароліно-Бугаз та Затоці. До того ж, мешкає СолоХа зі своєю родиною також в курортній зоні, котеджному містечку «Совіньйон».

  • Facebook

Усім, хто хоче забути про міську метушню та насолодитися відпочинком на морі, СолоХа радить курортне містечко Кароліно-Бугаз, що знаходиться неподалік від Одеси.

«Це місце, де сповна можна насолодитися комфортним, незабутнім відпочинком на узбережжі Чорного моря. Золотистий піщаний пляж, колосальна південна енергетика, чисте і тепле море, можливість посидіти з вудкою на березі лиману та побути наодинці з природою – все це варте того, аби відвідати Кароліно-Бугаз»,- коментує співачка.

А для любителів активного відпочинку, як і сама артистка, СолоХа рекомендує пансіонат «Гірський орел» у Затоці:

«Там є все, що необхідно для відмінної морської відпустки –просторі піщані пляжі, облаштована прибережна зона з безліччю кафе, клубів та дитячих майданчиків, аквапарки та, що мене вразило, можливість помилуватися дельфінами, які частенько припливають до самого берега. Водна акваторія Затоки є улюбленим місцем для віндсерферів, кайтсерферів, вейкбордистів та інших любителів активного відпочинку. Якщо ви їдете з дітьми, то для їх цікавого і активного дозвілля на території пансіонату є дитячий майданчик, настільний теніс, футбольне і волейбольне поле. Не можуть не радувати ціни в пансіонаті, адже вони доступні кожному і під будь-який гаманець. База розташована в екологічно-чистій зоні, територія прекрасно озеленена деревами, клумбами і алеями, а ще там дуже смачна їжа і привітний персонал».

СолоХа закликає всіх починати свою літню незабутню подорож саме з Півдня України!

«Минула лише половина літа, а тому ще є час закинути всі справи і податися до моря! Курорти Одеси з її піщаними пляжами, теплим морем та незабутніми враженнями – саме те, що потрібно, аби насолодитися відпусткою наповну»,- переконує співачка.

#МандруйУкраїною #СолоХаЗалишити відповідь