Вперше в Україні: некомерційний турнір з настільного тенісу –Setka Cup Open 2020

Вже цієї суботи, відбудеться перший в історії ліги Setka Cup – некомерційний турнір з настільного тенісу – Setka Cup Open 2020. Змагання відбудеться у форматі відкритого командного турніру, який проходитиме 27.06 у СК «Гурман».

 • Facebook


У турнірі братимуть участь 8 команд:
1.GURMAN COMPETITIONS BI-TURBO (сумарний рейтинг/ вага – 180,0 / 103)

 1. ПЕРЕМОГА (сумарний рейтинг/ вага – 179,6 / 152 )
 2. ПАТРІОТ (сумарний рейтинг/ вага – 179,3 / 138)
 3. РАКЕТКА (сумарний рейтинг/ вага – 178,5 / 144)
 4. КИЇВСЬКІ БЛИСКАВКИ (сумарний рейтинг/ вага – 177,2 / 182)
 5. РАКЕТА (сумарний рейтинг/ вага – 177,2 / 155)
 6. ОРІОН (сумарний рейтинг/ вага -175,7 / 151)
 7. ГУРМАН (сумарний рейтинг/ вага -174,1 / 147)
  Турнір пройде за Олімпійською системою з визначенням усіх місць, а розміщення команд буде визначено жеребкуванням в день змагань.
  Варто зазначити, що не дивлячись на некомерційний формат турніру, кожного із учасників чекає мотивація у вигляді пам’ятних призів, а також, система грошових винагород для команди переможця та команди призера (1-5 місце).
  Setka Cup Open 2020 – це некомерційний турнір, що дає можливість розвиватися гравцям різного рівня, віку та статі. Ідеєю турніру слугувало бажання зробити власний вклад у розвиток настільного тенісу в Україні. А також, популяризувати даний спортивний напрямок та зробити ще один крок вперед відносно майбутньої приналежності настільного тенісу до Олімпійських видів спорту.
  Даний турнір – це чудова нагода для нетворкінгу, завдяки чому учасники та організатори зможуть налагодити комунікацію, та зміцнити ділові стосунки.
  Турнір дасть можливість учасникам відчути силу справжнього командного духу, а також шанс отримати корисний досвід та підвищити свій професійний рівень.
  Організаторами турніру є Setka Cup – спортивна ліга з настільного тенісу, особливістю якої є новий формат: турніри проводяться щодня, з ранку до вечора, на спеціалізованих локаціях ліги, які знаходяться у Києві та Дніпрі:
  https://www.setka-cup.com/?utm_source=pr&utm_medium= luckyukraine &utm_campaign=setka-cup-open-2020
  Ігрові простори містять 7 сучасних залів, з яких ведуться трансляції, і кожен бажаючий може переглянути їх у режимі реального часу.
  Територія комплексу Setka Cup у столиці забезпечена усіма комфортабельними умовами для того, аби учасники мали максимум можливостей для професійного росту. Для гравців створено: 5 ігрових залів, кімната відпочинку, роздягальні та душові, а ще – відповідальна технічна команда, яка забезпечує підтримку життєдіяльності усієї екосистеми комплексу.
  Ми дуже хочемо, аби усі наші друзі залучилися до гри, тож пропонуємо взяти участь у розіграші нашого мерчу, в якому кожен бажаючий зможе випробувати себе у якості спортивного аналітика!
  Посилання на конкурс:
  Instagram: https://cutt.ly/zitMNa7
  Facebook: https://cutt.ly/Qit1rRy
  Слідкуйте за нами у соцмережах, де наша команда ділиться найактуальнішими та найцікавішими новинами!
  Instagram: https://cutt.ly/giyoWqY
  Facebook: https://www.facebook.com/setkacup/

Для зв’язку з PR відділом Setka Cup: pr@setka-cup.comЗалишити відповідь