• Home
  • Здоровий спосіб життя
  • Співачка Ксанті на цей раз вирішила врятувати світ від епідемій та створила свій власний антисептик.

Співачка Ксанті на цей раз вирішила врятувати світ від епідемій та створила свій власний антисептик.

За словами Ксанті, це – її перша спроба зробити щось корисне, цікаве та широко вживане. «Зараз, у такий складний для України час, я вирішила допомогти всім, хто хоче зберегти своє здоров’я», – пише дівчина. Це – не просто звичайний антисептик, який Ви можете зустріти в аптеці чи магазині, це – поєднання зручності, якості та стилю.

  • Facebook

«Рецептура складена так, що Ви зможете відчувати себе захищеним у будь-якому місці, а гелева структура зроблена для максимальної зручності та економного використання». Для початку було обрано додати до складу парфюм з ароматом полуниці, щоб ще більше підкреслити літній настрій та створити його навколо. «Я зіткнулась з проблемою сухості шкіри та погіршення її стану при використанні звичайних антисептиків, але ми подолали цю незручність»,-пише Ксанті.

  • Facebook

При використанні антисептику від Ксанті Ваша шкіра стане ще м’якішою та ніжною, а вітаміни, що входять у його склад підживлять її. «Зараз не простий час для артистів, тому я вирішила додати до пісенної творчості те, що потрібно зараз кожному». Гадаю, Ви теж підтримаєте співачку та замовите її власний антисептик для себе та своїх близьких.Залишити відповідь