Олександр Рибак про свій досвід залежності від снодійного та антидепресантів

 Слава, багатотисячні концерти, мільйони фанатів, десятки зйомок і заходів… Все це здається казкою, про яку мріють мільйони людей на планеті.  За цим стоїть не тільки наполеглива праця, везіння і талант, а й багаторічні історії різних залежностей.

 Норвезький співак і скрипаль, переможець «Євробачення» Олександр Рибак зробив відверте зізнання.  У своїх соцмережах артист поділився з шанувальниками, що зараз бореться із залежністю від снодійного та антидепресантів.  Музикант зізнався, що був залежний від препаратів протягом 11 років.

 «Спочатку все було добре, але у підсумку моє життя мало не зруйнувалося.  В останні роки залежності, пігулки зробили мене слабким, наляканим, злим.  Це торкнулося не тільки мого мозку, але і відбилося на м’язах, шлунку і загальному стані організму.  Ця залежність псувала мої стосунки з людьми, але найголовніше – вона майже знищила мою волю до життя.  Я знаю, що є багато людей, які борються подібним, тому протягом наступних тижнів я поділюся з вами своїм досвідом, і я буду радий, якщо комусь він допоможе», – розповів Рибак про свою історію.

 Олександр Рибак оголосив про те, що протягом наступних кількох тижнів буде ділитися в соціальних мережах досвідом про хід свого лікування.  Артист приступив до курсу реабілітації в січні цього року і поступово приходить у нормальний життєвий ритм завдяки терапії: працює над новою музикою, випускає нові пісні, планує гастролі.  Так, Рибак презентував одразу дві нові пісні написані в різних музичних стилях – «Give Me Rain» та «My Whole World».

 Одна з нових пісень від Олександра Рибака – «Give Me Rain» – про зцілення від психічного розладу.  Робота над цією піснею допомогла подолати занепокоєння і біль, які виникають через відмову від сну.  Тепер Олександр дивиться вперед і ділиться цією піснею з людьми по всьому світу.  Також артист попросить своїх фанатів взяти участь в особливому музичному кліпі на пісню, який вийде скоро.

 Після безлічі ритмічних пісень, Олександр Рибак випускає чесну баладу «My Whole World» про те, як важко жити без спорідненої душі, і про зцілення розбитого серця

 «Як я можу поділитися своїм світом з кимось новим, коли весь мій світ завжди була ти?» – прокоментував пісню Олександр.

  Пісня була написана під час подорожі в США, і навіяна жанром кантрі.

«Я презентую две новые песни. Работа над ними была частью моей терапии. Обе песни можно найти на Spotify и других музыкальных платформах! Из-за сложившейся ситуации в мире, у меня нет возможности отправится в промо тур поэтому, пожалуйста, делитесь песнями с каждым, кому нужна музыка для вдохновения!» – рассказал Александр Рыбак о новых песнях.

Информация и фото предоставлены «Master Management»Залишити відповідь