Онлайн-виставка «Об’єм. Робота з колекцією»

ЦСМ «Білий Світ» продовжує серію онлайн-проектів, присвячених роботі з колекцією галереї. 5 травня відбудеться відкриття віртуальної виставки скульптур і арт-об’єктів сучасних українських авторів.

  • Facebook

Кожен арт-простір має свій арт-об’єм. Природа настільки очистилася, що до об’єму Білого Світу повернулись очікувані і дорогі гості – тривимірні об’єкти мистецтва. Скульптури є не зникаючими, але рідкими видами у біоценозі колекції Білого Світу. Якби Єгор Анцигін створив свій “Тимчасовий список” тут, то скульптури він точно би в нього вписав.

Самі скульптори – також істоти малочисельні й загадкові. Вони втаємничено і навіть інтимно взаємодіють з простором, докладаючи неябияких зусиль і безліч часу на видобуток з тканини реальності своїх багатовимірних створінь. Скульптура витримує все – нескінченність кутів допитливих поглядів, прискіпливість до експозийнихрішень, невід’ємну боротьбу з гравітацією. І в решті-решт вона виграє як вживу, так і на фото та відео, та заслуговує титул відбірної перлини колекції.

Ця виставка обіцяє бути наповнена контрастами і протилежностями. Міцний зубатий метал Тараса Поповича розмовлятиме з тендітною керамікою Неллі Ісупової. Масивний, важкий мармур Олексія Владімірова стоятиме навпроти легкого, мов пір’їнка, пап’є-маше Олександри Кришовської. Абстрактні образи Сергія Савченка зустрінуться з тілесністю тварин Олександра Яновича. Жива ртутна текучість істот Руслана Романишина взаємодіятиме з прямими кутами інсталяції Євгена Валюка, а безкомпромісна брутальність об’єктів Світлани Струк – з густою деталізованістю персонажів Олега Денисенка.

Відкриття віртуальної виставки відбудеться 5 травня о 19:00 в форматі фейсбук-трансляції та конференції у Zoom. Долучайтесь до наших соцмереж, щоб не пропустити.

Учасники виставки:

Олексій Владіміров

Нелі Ісупова

Олексій Малих

Олег Денисенко

Тарас Попович

Роман Романишин

Олександр Янович

Гія Міміношвілі

Оксана Цюпа

Сергій Савченко

Світлана Струк

Руслан Романишин

Олександра Лебедкіна

Ірина Вештак-Остроменська

Ганна Лисик

Євген Валюк

Олександра Кришовська 

Віктор Маринюк

Сергій Лаушкін

Євген Штейн

Виставка проходитиме з 5 по 26 травня

Подія на Facebook:

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/

Телеграм: t.me/WWgallery

SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)


Tags :

Залишити відповідь