Етно-електронний гурт NoMaD GURU закликає українців йти в свої страхи у кліпі HOLODY

Етно-електронний гурт NoMaD GURU представляє відео на сингл HOLODY, першу з 3-х саг про перетворення людини в пошуках відповідей.  

Присвячується тим, хто в один прекрасний день вийде з кокону страхів оновленим і по-справжньому живим.

NoMaDguru – музика почуттів, звукова сутність народжена в імпровізації міських шаманів Нати Турбіної  і Дена Апранича.

  • Facebook

«Спочатку нас було троє, і NMD – це перші літери наших імен. NoMaD GURU – кочівник, той, хто не прив’язаний до певного місця та форми.

 Guru – це нагадування про те, як Музика зібрала нас, подібно мудрому наставнику, щоб зробити частиною чогось більшого, що виходить за межі індивідуального его.

З моменту народження наш гурт вже прожив маленьке життя – перші невеликі перемоги, фестивальне літо, випуск альбому (ALBOM TONES OF MIND https://fanlink.to/brv005 ), участь у “Голосі”, запрошення Руслана Квінти спробувати свої сили у відборі на Євробаченні 2020, перші втрати в колективі, десь брак досвіду, притирання один до одного,  і ми не помітили, як Гуру зажив самостійним життям, спрямовує нас і не дає зупинитися… “, – Ната Турбіна (вокал, саундпродюсер)

«Ми познайомилися одного разу на барабанному джемі в одному з Арт-просторів Києва,  і просто не змогли зупинитися. Вирішили продовжити і записати те, що придумали при зустрічі.

Горловий спів, дримба, пронизливий жіночий вокал. Щось первісне було в цьому. І ми подумали, що це обов’язково має бути з електронікою.

Подумали, захотіли, і це сталося» – Ден Апранич (діджеріду, дримба, горловий спів).

Сучасні Гуру більше не йдуть у ліс і не сидять там в нірвані. Гуру знаходяться серед нас. Відео HOLODY занурює в атмосферу пошуку відчуттів самого себе.

Сьогодні кожен може стати Гуру, майстром, але, впершу чергу, майстром для самого себе.

І ми представляємо в NoMaD GURU подорожнього, який йде по життю, проживає досвід, і ділиться своїми дорожніми замітками в музичних сагах.

Перша з них – HOLODY.

HOLODY. Іди у свій страх. Початок шляху.

Дивись кліп HOLODY – https://www.youtube.com/watch?v=qstQ9SwCPGs&feature=youtu.beЗалишити відповідь