«Шукаю своє кохання»: відомий український співак розповів про зміни в особистому житті й анонсував тур

GENA VITER оголосив на своїй сторінці в Інстаграм дату старту туру «Мона Ліза».

View this post on Instagram

Тур «Мона Лиза» 2020 ⚡ ⠀ Рад объявить даты первых концертов в рамках тура по Украине! Жду вас! ❤ ⠀ Хорошее настроение и взаимообмен энергией гарантировано! Кстати, кто знает, может, именно на каком-то из концертов я встречу ту, которая покорит мое сердце. Буду смотреть пристально. Хочу найти настоящую любовь, и покинуть холостяцкую жизнь! ⠀ #GenaVITER #монализа #НовоградВолынский #Чернигов #Нежин #Шостка #Лубны #Ромны #Охтырка

A post shared by Gena VITER (@genaviter_official) on


Перша частина турне пройде в квітні в 7 містах України.

Спеціально для цього концерту артист підготував двогодинну програму з кращих пісень і яскравих прем’єр. Однією з родзинок вечора буде презентація композиції «Мона Ліза», яку спеціально для артиста написав автор хітів Олі Полякової, композитор Дмитро Сисоєв.

  • Facebook

«Гарний настрій і взаємообмін енергією гарантовано! До речі, хто знає, може саме на якомусь із концертів я зустріну ту, яка підкорить моє серце. Буду дивитися пильно. Хочу знайти справжнє кохання, і покинути холостяцьке життя», – зізнався GENA VITER в Інстаграм.

Перший концерт в рамках туру відбудеться 2 квітня на Житомирщині в Новгород-Волинському. Далі, 3 квітня, співак виступить в Чернігові, 4 квітня – в Шостці, 5 квітня шоу побачать в Ніжині, 6 квітня – Ромнах, 7 квітня – Охтирці, 8 квітня – Лубнах. А також скоро буде анонсований концерт в Києві.

Відзначимо, що в минулому році GENA VITER підкорив слухачів дуетом з Поліграф Шариковим «Я ловлю от жизни кайф» і сольним треком «VODA». Також співак є незмінним продюсером і ведучим щорічної премії «Музична платформа» на каналі «Україна».

Організатор концертного туру GENA VITER – Kontramarka label.

Квитки на сайті https://zhyt.kontramarka.ua/uk/events/gena-viter

Кліп «VODA» https://youtu.be/9dzxKr8Hg3M

Кліп «По звездам босиком» https://youtu.be/ktRHGtjpVe0Залишити відповідь