Групова виставка «Саме Ті»: з колекції «Білого Світу»

5 березня у Центральному Будинку художника відкривається виставка живопису і скульптур українських художників «Саме Ті». Кураторський проект галериста і колекціонера Олександра Яновича передбачає демонстрацію серій художніх робіт, з яких більшість є класичними творами художника, і одна – автопортретом.

 

  • Facebook

Творчість митця прийнято розглядати в контексті його життєвого шляху, соціального оточення і, звичайно, його особистості. Саме автопортрет розкриває особистість автора найглибше, часто з несподіваних сторін, і тому автопортрети митців є предметом особливого інтересу колекціонера.

 

Яким хоче бачити себе художник, і наскільки цей образ відрізняється від його фото? Легко чи важко було створювати автопортрет? Розкриває він щось потаємне, чи, навпаки, приховує? Так багато питань перетворюють споглядання кожного автопортрета на майже детективний сюжет. Виставка ж «Саме Ті» пропонує публіці розслідувати історії багатьох сучасних митців – і знаних, і молодих.

 

В експозиції будуть представлені роботи та автопортрети Матвія Вайсберга, Бориса Буряка, Олександра Стовбура, Олега Денисенка, Романа Романишина, Владислава Шерешевського, Бориса Фірцака, Ірини Вештак-Остроменської, Петра Сметани, Миколи Журавля, Олексія Малих, Петра Лебединця, Влада Кришовського, Петра Бевзи, Сергія Гая, Валерія Шкарупи та інших – з колекції ЦСМ «Білий Світ».

Відкриття виставки відбудеться 05 березня о 17:00

Експозиція триватиме до 15 березня

Розклад роботи ЦБХ: 12:00-19:00; вт – вихідний. Вхід вільний

 

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/251501072512843/

Центральний Будинок художника: facebook.com/CentralnijBudinokHudoznika/

ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworldЗалишити відповідь