Фінал Національного відбору на Євробачення-2020

22 лютого в ефірі телеканалів СТБ і UA: ПЕРШИЙ відбулася головна музична подія цієї зими – фінал Національного відбору на Євробачення-2020 переможцем якого став електро-фольк гурт Go-A з піснею «Соловей». Вони отримали максимальні 12 балів від суддів і глядачів, і в травні цього року представлять Україну в Роттердамі на 65-му міжнародному пісенному конкурсі. Вперше на Євробаченні Україна буде представлена піснею, яка від початку і до кінця виконується українською мовою.

  • Facebook

На офіційних сторінках СТБ трансляція трьох прямих ефірів з ексклюзивними включеннями з бекстейдж зібрала понад 2,6 млн переглядів. За українським відбором стежили глядачі з 25 країн, серед яких Швейцарія, Британія, Німеччина, Нідерланди, Ісландія, Данія, Польща, Канада, Греція, Ізраїль, Китай і ін.

  • Facebook

А пісня-переможець «Соловей», якій Україна буде представлена в Роттердамі, на офіційних Youtube-каналах СТБ, UA: ПЕРШИЙ і ESC всього за 2 дні зібрала понад 2 млн переглядів.

  • Facebook

До українського відбору завжди була прикута увага великої кількості преси, але в цьому році воно стало рекордним: 200 представників ЗМІ та офіційних фан-клубів Євробачення з різних країн стежили за фіналом Нацобора в прес-зоні і залі для глядачів ДК КПІ.

  • Facebook

Уперше український відбір відвідав Стейн Смулдерс, менеджер Youtube-каналу Євробачення. Під час включення з бекстейдж з Володимиром Бірюковим він зазначив:

«Україна дуже креативна. Ви завжди якісно виступаєте, завжди шукаєте щось інше, думаєте нестандартно. Це і приносить вам успіх щороку. Це і є запорукою того, що Україна завжди потрапляє до фіналу Євробачення. Я стежив за українським Національним відбором онлайн. Він у вас прекрасний, дуже якісний, сильний, з чудовим підбором учасників, які стрімко йтимуть до перемоги на самому конкурсі.

  • Facebook

Я впевнений, що конкурс Євробачення і для новачків, і для суперзірок. Прекрасний приклад – минулорічний переможець з Нідерландів. Коли він переміг в Національному відборі вдома, головним хештегом було – #хто. Він був абсолютно невідомий, але незважаючи на це, зумів стати переможцем Євробачення-2019.

  • Facebook

Україна завжди представляє круті і якісні номери. Я займаюся Євробаченням з 2011 року. Відразу згадую Міку Ньютон, Злату Огневич, Марію Яремчук, MELOVIN. У кожного було щось особливе, унікальне, то що цікаво глядачам».

  • Facebook

Серед іноземних гостей на фіналі були присутні також журналісти з Франції, Польщі, Білорусі, Молдови, представники офіційних фан-клубів Євробачення Азербайджану, Польщі, Білорусі, України.

  • Facebook

Протягом трьох тижнів за онлайн-трансляцією Національного відбору стежили глядачі зі Швеції, Швейцарії, Британії, Німеччини, Нідерландів, Ісландії, Данії, країн Балтії, Польщі, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Китаю, Греції, Канади, Ізраїлю. На офіційних сторінках СТБ трансляція прямих ефірів з ексклюзивними включеннями з бекстейдж зібрала понад 2,6 млн переглядів.

  • Facebook

Журі Національного відбору – Тіна Кароль, Андрій Данилко та Віталій Дроздов.

Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула.

Ведучий онлайн-трансляції бекстейдж – Володимир Бірюков.

Креативний продюсер – Наталія Франчук.

Музичний продюсер – Руслан Квінта.

  • Facebook

Текст та фото Савенко Ірина LuckyUkraine inЗалишити відповідь