Групова виставка «Я динозавр»

Першого березня, у четвертий день народження ЦСМ «Білий Світ», відкривається групова виставка «Я динозавр» – художнє дослідження образів прадавніх ящерів, наразі таких популярних і обожнюваних дітьми.

  • Facebook

Вам подобалися динозаври? А хто з них найулюбленіший – розпіарений тиранозавр або яскравий трицератопс? Мешканці суші, моря або літаючі ящери? Ми запросили художників викопати з надр пам’яті образи своїх улюблених динозаврів, озброївшись ностальгією і почуттям гумору, і погратися, як в дитинстві. Результатом розкопок стали зображення або скульптури динозаврів, у яких вони побачили себе.

 

Слоган: Ми колись хотіли стати динозаврами. Куратор: Влад Кришовський.

Учасники: Олексій Малих, Ахра Аджинджал, Олена Придувалова, Олексій Аполлонов, Владислав Шерешевський, Олександр Янович, Олексій Владіміров, Ірина Вештак-Остроменська, Влад Кришовський, Дмитро Кришовський, Наталія Корф-Іванюк, Нікіта Цой, Євген Штейн, Олександра Кришовська, Sasha Bob, Альона Токовенко, Дмитро Красний.

 

Динозаври страшні, зубасті, холодні й незрозумілі, але все одно їхній образ назавжди відбивається в нашій пам’яті теплом і веселощами. Який парадокс! І ми подумали – чому б не зануритися в спогади свого безтурботного дитинства і не подосліджувати тему динозаврів?

─ Вони кращі за драконів, тому що справжні.

─ Вони загадковіші за справжніх звірів, тому що вимерли.

─ Вони цікавіші за мамонтів і шаблезубих тигрів, адже жили невимовно давно і мали неймовірну, фантастичну зовнішність.

Динозаври починають хвилювати дітей в дошкільному віці і продовжують робити це багато років потому. Інтерес до них підігрівається фільмами, коміксами, і неабиякий шар поп-культури тримається на їхніх величезних викопних зубах.

 

З приводу народин “Білого Світу” в цей день також відбудеться презентація другого тому каталогу колекції. А це 388 сторінок, більше 130 авторів з України і всього світу, неймовірна кількість живописних, графічних і скульптурних робіт, інсталяцій, групові проєкти, конкурси, пленери і хронологія абсолютно всіх виставок.

 

Відкриття виставки відбудеться 1 березня о 16:00

Експозиція триватиме до 18 березня

Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

 

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/522743671687275/

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/

Телеграм: t.me/WWgallery

SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

 

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)Залишити відповідь