Від Відня до Києва — мистецький вернісаж 2020

У бібліотеці імені Володимира Винниченка відкрито святковий «Вернісаж до Масниці. Мистецтво – яскрава позитивна тема, котра впливає на сприйняття України у світі. На вернісажі представлені роботи Василя Моісєєва, художника і педагога, роботи котрого є у приватних колекціях України, Білорусі, Росії, Казахстану, Угорщини, Німеччини, Куби. Так, картина «Двері» символізує перехід у новий простір, початок нового, незвіданого, митець закликає не боятися змін у житті: “Нехай кожен шукає свої двері щастя і сміливо переступає поріг у майбутнє”.

  • Facebook

АRT-об’єкти психолога-письменниці Амалії Ільянової захоплюють емоційними барвами і сюжетними сплетіннями.

– Щасливі алгоритми міняють якість життя: мистецтво заради миру і добра, – коментує проект іміджмейкер Вероніка Чекалюк. Справжнє диво – такі асоціації викликав диптих «День і Ніч» Вероніки Василівни – алегорія початку нового і закінчення минулого. Авторка демонструє циклічність життя: за темрявою буде світанок, за зимою – красуня весна. Доцент кафедри журналістики та мовної комунікації Вероніка Чекалюк подарувала у бібліотечний фонд пам’ятну міні інсталяцію до Масниці з побажанням проводити цікаві заходи для читачів і шанувальників прекрасного. Гостя вернісажу Кандидат філологічних наук, доцент кафедри тюркології Алієва Заміна Керім Кизи дружина Надзвичайного Повноважного Посла, часто буває на дипломатичних раутах, відзначила організований а високому рівні вернісаж у бібліотеці, з великою шаною привітала учасників свята й подарувала бібліотечному фонду власну монографію з дарчим написом.

  • Facebook

Колектив бібліотеки тепло зустрів митців, гостям провели екскурсію, ознайомили з літературними новинками і подякували за АRT-інвент. «Нехай Масниця буде яскравою, а весна 2020 принесе радість кожному з нас. Нехай вогонь кохання у серці ніколи не згасає, – коментує вернісаж мисткиня Вероніка Чекалюк, – і ділиться почуттями: – Нехай мистецтво радує і надихає кохати взаємно, нехай дні будуть наповнені світлом і теплом.

Бережіть щасливі миттєвості життя і більше помічайте прекрасного довкола, світ – це диво.

Фото і текст: Діана ДафинаЗалишити відповідь