Прийняття з нагоди Дня Республіки, 2020 рік

27 січня 2020 року Посольство Індії організовадо прийом з нагоди 71-го Дня Республіки Індія.

  • Facebook

Індія здобула незалежність від колоніальної окупації 15 серпня 1947 року, а Конституція сучасної та незалежної Індії набула чинності 26 січня 1950 року, цей день щорічно відзначається як День Республіки. Цей прийом призначений для презентації Індії українським друзям.

  • Facebook

Гостей пригостили смачною індійською їжею, буде виконуватись різноманітна та захоплива індійська музика, танці та культурна програма. Показ вишуканих індійських тканин також запланований на День Республіки 2020 року.

  • Facebook
Гості відсвяткували День Республіки та побачити неймовірну Індію та силу індо-українського партнерства.

  • Facebook

Індійці та українці поділяють культурну спорідненість вже кілька століть. Подібність між українською та санскритською мовами є яскравим прикладом для показу історичної близькості наших двох народів. Теплота і близькість наших зв’язків ще більше зміцнилися з моменту проголошення незалежності України в 1991 році – Індія була однією з перших країн, яка визнала Україну суверенною незалежною країною, і встановила дипломатичні відносини ще в січні 1992 року. З іншого боку, Україна відкрила свою першу місію в Азії (а потім третє за величиною посольство України у світі) у Нью-Делі в лютому 1993 року. Індія має широкі двосторонні стосунки з Україною, що охоплюють усі сфери співробітництва. Індія та Україна підписали декілька меморандумів/угод у різних сферах, таких як дипломатичні відносини, візові питання, консульські питання, торговельні та комерційні питання, космос, наука і техніка, оборона тощо. Двостороння торгівля між двома країнами значно зросла в останній 25 років, а в 2018 році становила майже 2,8 млрд. дол. США. Індія є одним з найбільших торгових партнерів України та є найбільшим експортним напрямком для України в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

  • Facebook

Більше того, Україна є дуже популярним напрямком для індійських студентів, які прагнуть здобути вищу освіту. Індія – номер 1 за кількістю іноземних студентів, які навчаються в Україні, і їх кількість щорічно збільшується. Оборонні відносини між Індією та Україною також знаходяться на міцному фундаменті та продовжують зміцнюватися. Індія та Україна також мають міцні зв’язки у науково-технічному співробітництві, високотехнологічному співробітництві, в таких секторах як енергетика, космос тощо.

  • Facebook

У той же час Індія та Україна мають історичні та глибоко вкорінені культурні зв’язки. По всій Україні є сотні студій йоги. Тисячі українців щороку їдуть до Індії, не лише до Гоа, де є одні з найкращих пляжів у світі, але й до Гімалаїв чи пагорбів Південної Індії чи до Ашрамів, щоб навчитися та практикувати медитацію. Індія випускає найбільшу кількість фільмів порівняно з будь-якою іншою країною світу, і в Україні існує великий інтерес до індійських фільмів. Індійська музика та танці також мають широку аудиторію в Україні. Насправді по всій Україні є понад 20 шкіл і студій індійської музики та танцю. Щорічний Всеукраїнський фестиваль індійського танцю – це видовище, щороку близько 300 учасників з усієї України збираються, щоб виконати різні форми індійського танцю – як класичного, так і народного та боллівудського танцю. Індійська їжа також дуже популярна в Україні.

  • Facebook

Для українців, які бажають вивчити магію Неймовірної Індії, Індія має лібералізований режим електронної візи: можна подати заявку на отримання візи в Інтернеті та подорожувати до Індії. Ціни на електронну візу нещодавно були переглянуті. Насправді, з квітня по червень електронна туристична віза в Індію зараз коштує лише 10 доларів, в той час як протягом решти року вона становить 25 доларів. Таким чином, Індія доступніша для українців, ніж будь-коли раніше.

  • Facebook

Фотограф Ігор Семеняка LuckyUkraineЗалишити відповідь