MARY KAY X DASTISH FANTASTISH – НОВА ЕКЛЕКТИКА

  • Facebook

Відомі бренди вирішили поєднати непоєднуване у спільній колекції.

Офіційний beauty-партнер Ukrainian Fashion Week – бренд Mary Kay – готує неординарну колаборацію, яку представить 4 лютого на закритому показі під час сезону FW20-21.

Відомий косметичний бренд готує капсульну колекцію для б’юті-експертів Mary Kay на 2020 рік у співпраці з одним із резидентів Ukrainian Fashion Week – брендом Dastish Fantastish. Колекція складатиметься з 8 одиниць гардероба і поєднає у собі притаманний Mary Kay класичний діловий стиль, а також найактуальніші подіумні тенденції з елементами футуризму та стрітстайл. До колекції увійде також дизайнерська силіконова сумка – аксесуар, який вже став класичним доповненням стрітстайл-образів.

«Еклектика, у моєму розумінні, це альтернатива загальноприйнятим канонам і можливість дивитися на речі під новим кутом. Відомий світовий бренд Mary Kay, як показник успішного комерційного рівня в бізнесі та сфері краси, й авангардна українська марка футуристичного стрітстайлу Dastish Fantastish. Що це, як не приклад справжньої еклектики? Переконаний, що ця лінійка одягу та презентація не залишать байдужими тих, хто чекає на цю колаборацію», – коментує дизайнер бренду Dastish Fantastish,експерт реаліті-шоу «Топ-модель по-українськи» Володимир Демчинський.

  • Facebook

 Володимир Демчинський 

У 2017 році Dastish Fantastish і дизайнер Володимир Демчинський були номіновані на премію Best Fashion Awards. Загалом бренд орієнтується на стиль 1990-х, вуличну моду та молодіжну субкультуру – скейтерів, музикантів та інших вільних художників. Тож показ колекції MARY KAY x DASTISH FANTASTISH стане справжнім експериментом і потішить не тільки сміливими fashion-рішеннями у колекції, але й неочікуваним яскравим мейкапом, який ефектно доповнить колекцію під час показу.

«Колаборації – це завжди рух вперед. Це об’єднання вмінь, досвіду і креативу двох сторін, а отже, нові горизонти для брендів і як результат – продукт, який неможливо було б створити поодинці. І це робить проєкт по-справжньому унікальним та особливим. Ми раді, що разом з українським брендом Dastish Fantastish можемо представити ексклюзивну колекцію для beauty-експертів Mary Kay, яка підкреслить їхній високий статус, професіоналізм та сучасність. Пишаємося цим сміливим fashion-партнерством!», – коментує генеральна директорка Mary Kay (Україна) Вікторія Зоря-Яценко.

Mary Kay співпрацює з українськими дизайнерами вже не вперше. Раніше свої авторські колекції для українського відділення презентували дизайнери Айна Гассе (2015, 2016), Андре Тан (2017), Крістіна Бобкова (2018), Олена Бурба (2019).Залишити відповідь