Старт всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

У понеділок, 27 січня, в найбільшому діловому клубі, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine відбулась прес-конференція щодо старту всеукраїнського проєкту Озеленення України відбулась прес-конференція щодо старту всеукраїнського проєкту «Озеленення України» в рамках глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев. 🌲🌲🌲

  • Facebook

20 березня 2020 року, організаторами разом з партнерами та співорганізаторами з різних областей країни планується висадка 1 000 000 дерев. Про це заявила Аня Крисюк гендиректор національного проекту «Книга рекордів України», зазначивши, що акція «1 мільйон дерев за 24 години» проходитиме 20 березня в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України». Кожен бажаючий може долучитися до цієї ініціативи. Останнім часом в Україні дуже часто обговорюється питання обрізки та знищення дерев, що погіршує екологічний стан в країні. Вирубка лісів є однією з найголовніших екологічних проблем відповідно, підвищує ризики повеней та паводків, погіршується якість грунту та родючість, зумовлює зменшення біорізноманіття та ін.

  • Facebook

Минулого тижня на Економічному форумі у Давосі оголосили про ініціативу із висадки 1 трлн дерев до 2030 року.

На пре-конференції виступили співорганізатори з різних куточків України та запрошені гості: голова наглядової ради Національного проєкту «Книга рекордів України», багаторазовий рекордсмен України і світу Олег Іваненко, Глобальний амбасадор відновлювальної енергії у світі Руслана Лижичко, директор металургійного заводу «Тін Імпекс», Амбасадорка миру Аліна Скоморохова, депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна, засновниця благодійного організації «Я – Волноваха» Яніна Лубінець, засновниця ГО «Біла птаха» Ганна Коршунова, Бренд-амбасадор України Майк Кауфман та ін..

  • Facebook

Головною метою проекту «Озеленення України» – захист та відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей.

Завдання проекту «Озеленення України»:

☘Висадити 1 000 000 дерев за 24 години

🌳Сприяти протягом року у висадженні парків та алей

🌱Провести загальнодержавну інформаційну кампанію

🌿Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах

Започаткувати міжнародний флеш-моб 🌲«Озеленення України. Озеленення планети!»

  • Facebook

Формати участі у проєкті:

🌲 Волонтери: активна участь у висадженні дерев на локаціях

🌳 Співорганізатори: організація проекту в регіонах, на локаціях

🌿Партнери: забезпечення організаційної, матеріально-технічної бази реалізації проекту, закупівля дерев

☘Інформаційні партнери: висвітлення інформаційних приводів проекту на доступних ресурсах

🍀 Еко-амбасадори: особи, які висадили понад 200 000 дерев; презентують проект серед населення.

Партнери та співорганізатори проекту «Озеленення України»

Торгово-промислова палата України, Державна прикордонна служба України, Державне управління лісовим та мисливським господарством, ОТГ, Міжнародний Центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр Політичного діалогу, Луганська ОДА, Одеська ОДА, Київська міська адміністрація, Хмельницька міська рада, ТзОВ «Тін Імпекс», «Добропарк», БФ «Я-Волноваха», ГО «Жіноча рада Донбасу», ГО «Біла птаха», ГО «Promote Ukraine», БК «Шобелі», журнал «БізнесWoman», 33 канал, журнал «Lucky Ukraine», МГС «Креативна громада», Вінницький інститут Університету «Україна» та ін..

Фотограф: Ігор Семеняка Igor Semenyaka LuckyUkraine

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цією подією.

#luckyukraineЗалишити відповідь