ВИСТАВКА-ВЕРНІСАЖ «ПОВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНИ» автор РОСТИСЛАВ ПРОКОП’ЮК (Чехія)

ВИСТАВКА-ВЕРНІСАЖ «ПОВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНИ»

автор РОСТИСЛАВ ПРОКОП’ЮК (Чехія)

Стиль акріл арт релакс.

Техніка акріл, полотно, картон, комбінована

24 СІЧНЯ 2020, 17.00

Київ. Будинок архітектора

вул. Бориса Грінченка 7

  • Facebook

ПРО ВИСТАВКУ

24 січня 2020 о 17.00 відбудеться відкриття виставки картин “ПОВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНИ”  відомого українського психолога, автора проекту “ПОДАЙМО РУКУ УКРАЇНІ”  Ростислава ПРОКОП’ЮКА, який 28 років проживає у Чехії.  

Художник, письменник,  громадський активіст, психолог у галузі позбавлення залежностей за власною унікальною авторською методикою Ростислав ПРОКОП’ЮК системно допомагає пораненим українським воїнам, які  перебувають на лікуванні у Київському військовому госпіталі (відділення травматології),  куди  Ростислав вже кілька років поспіль періодично прилітає з Праги і допомагає в питаннях посттравматичних синдромів.

 

Цього року Р. ПРОКОП’ЮК вдруге відкриє свою виставу в Україні після 28 років проживання в Чехії, аби здивувати поціновувачів прекрасного своїми роботами.

Вернісаж працюватиме впродовж трьох  тижнів, усі бажаючі матимуть змогу долучитися до благодійництва, придбавши картини Ростислава. На виручені кошти автор закуповує необхідні ліки і допомагає пораненим українським воїнам.

У перший день вернісажу 24 січня 2020 року, який відкривається у Київському  будинку архітектора, буде проведений аукціон з продажу  однієї з кращих картин автора на підтримку проекту української журналістки Яніни Соколової “Я, Ніна”.

Вернісаж відкриватиме Сергій Дмитрович Максименко дійсний академік-секретар Національної академії педагогічних наук України,  Директор Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

ПРО АВТОРА

Психолог РОСТИСЛАВ  ПРОКОП’ЮК, автор благодійного проекту «Подаймо  руку Україні» понад 28 років живе у Празі (Чехія). Він активно підтримує українських митців в Чехії, допомагаючи з організацією концертів, презентацій, кінопоказів.

У  2006 році за свій метод унікальної методики позбавлення від звичок паління, ігроманії, алко- та наркозалежностей був записаний до швейцарської енциклопедії “Who is who”. Декілька разів на рік психолог влаштовує тури Україною «Зміни свою реальність».

В липні  2019 року Ростислав як єдиний українець зі своєю картиною  «На хвилях» потрапив до книги рекордів Чехії.

Художні роботи автора зберігаються у збірках сучасного та модерного мистецтва народної галереї у Празі, в приватних збірках Німеччини, Австрії, Чехії, Португаліїї, Франції.Залишити відповідь