РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ З УКРАЇНСЬКИМИ ЖІНКАМИ В ООН.

16 грудня 2019р. відбулось справжнє свято добра, мудрості та жіночності для успішних жінок, жінок-лідерок.

Організували це свято УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ В ООН, де представили членкінь вже третьої делегації, які поїдуть до Нью-Йорку та Вашингтону у березні 2020р. на 64 сессію ООН.

  • Facebook

Ведучими та організаторами свята були Голова проекту УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ В ООН Світлана Саламатова та КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР проекту УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ В ООН Наталия Каплун.

  • Facebook

Дуже хотілося представити делегацію належним чином і весело, щоб зал співав та танцював. Для цього була обрана пісня “Одна калина за вікном”, яку членкіні записали в студії Павла Зіброва та при його активній участі. В залі був справжній аншлаг. До концерту були запрошені Театр КХАТ, продюсерський центр ЦУКОР та Ольга Собко, народна артистка УКРАЇНИ, професорка консерваторії піаністка Людмила Марцевич. Маленька зірочка, суперфіналістка проекту Голос Вероніка Морська своїм виконанням пісень розчулила зал. Свою участь внесла продюсер Лиля Рубан, яка виконала іронічну пісню про хейтерів.

  • Facebook

Багато було поздоровлень. Це інформаційний партнер журнал Cosmo Lady та його головний редактор Тетяна Краєва, яка подарувала пісні своєї продюсерської агенції у виконанні прекрасної Поліни Гейко.

  • Facebook

Свято підтримали партнери проекту УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ В ООН. Це канал Я-UA, інтернет-видання LUCKY UKRAINE, кафе ILIVE, ювелірна компанія СОКОЛ.

Друзі проекту Олена Сонячна представила гостям свої живі мандали, письменниця та психолог Анна Ясна презентувала свою нову книгу Містерія Атлантіди.

  • Facebook

Художник Слава Займак Артс презентував увазі гостей виставку своїх дивовижних картин.

Фуршет з шампанським, приємне спілкування зробили вечір ще яскравішим.

А величезний фоторепортаж Віктора Ковалевского зробив свято незабутнім.

Дякуємо всім, хто був з нами, хто робить добрі справи та щиро любить нашу Україну, яку ми, жінки, будемо представляти в ООН.

Сподіваємося, що 2020 рік стане роком миру та процвітання.

З новим роком та різдвом христовим!!!!

Українські жінки в ООНЗалишити відповідь