MÉLOVIN анонсував випуск довгоочікуваного альбому Octopus

20 жовтня в столичному клубі Atlas відбудеться презентація другого альбому артиста MÉLOVIN. Фіналіст «Євробачення-2018» представить слухачеві 8 історій, які порівнює з 8-ю щупальцями восьминога — саме в його честь і буде названа нова платівка (Octopus). За словами артиста, кожна пісня буде показувати абсолютно різні емоції, стани і почуття людей.

Квитки 👉 bit.ly/melovin_octopus

  • Facebook

«Ми з командою працювали довго, постійно змінюючи трек-лист, щоб альбом був максимально наповнений змістом і представляв для кожного слухача велику цінність, — каже MÉLOVIN. — І щоб ніхто ні разу не засумнівався в його чесності. Вихід альбому Octopus — це старт нової ери для артиста MÉLOVIN, великий крок у щось нове і незвідане.

На самій презентації артист планує влаштувати унікальне високотехнологічне шоу, над реалізацією якого вже працює більше 50-ти чоловік.

“Я сподіваюся, кожен глядач буде максимально занурений в те, що відбувається на сцені і за її межами, — зізнається MÉLOVIN. — Особисто мені і всій команді вже не терпиться загасити світло і відкрити для вас завісу”Залишити відповідь