АнтитілА ОГОЛОШУЮТЬ ДОДАТКОВИЙ КОНЦЕРТ В ПАЛАЦІ СПОРТУ

Два дні – два масштабних шоу в столичному Палаці Спорту

Перший стадіонний тур групи Антитіла “Hello” 2019 досяг кульмінації. Шістдесят тисяч шанувальників в чотирьох містах країни, де проходили концерти туру, вже відчули, що таке живий звук і енергетика від Антитіл. Відривалися під пісню “Ми”, співали стадіонами “ТДМЕ”, “Лови момент”, “Віріла” та інші хіти команди. Тепер естафета переходить до рідного міста групи – Київ. До фінального концерту в столиці ще два місяці, а на заплановану дату всі квитки вже розкуплені. У зв’язку з цим, Антитіла оголошують додатковий концерт на тому ж майданчику – у Палаці Спорту, 16 листопада. Квитки вже у продажу в касах міста.

  • Facebook

“Коли вибирали дату і місце київського концерту в рамках туру” Hello “, хотіли, щоб всі бажаючі змогли потрапити на цю важливу подію. Саме тому осінь, листопад, тому Палац Спорту. Єдиний приємний нюанс, який ми не врахували – кількість бажаючих.

Сьогодні ми констатуємо: ще до початку широкої рекламної кампанії в столиці, всі квитки до Палацу Спорту продані. Тому ми оголошуємо додатковий концерт і відкриваємо продаж квитків. Тепер альбом “Hello” звучатиме наживо два дні: 16 і 17 листопада! До зустрічі! “, – прокоментував Тарас Тополя.

Два дні поспіль у Палаці Спорту група Антитіла представить шоу тривалістю в два з половиною години, яке вже оцінили шанувальники у Львові, Харкові, Полтаві та Одесі. Також, на київський концерт група готує сюрпризи. Що саме, поки зберігається в таємниці. Але точно відомо, що буде ексклюзивна сцена в формі півкола, вагою 68 тонн, саме та, яка була спеціально спроектована для туру і використовувалася на стадіонах. Незмінними будуть надсучасні світло і звук.Залишити відповідь