Під Києвом масштабно відзначать Покрову

12, 13 і 14 жовтня під Києвом, в «Парку Київська Русь» пройде масштабне та видовищне святкування Покрови та Дня захисника України.

  • Facebook

На гостей Древнього Києва чекає неперевершена середньовічна архітектура, а на додачу ще й розважальна програма, музеї, майстер-класи та розваги.

Розпочнеться дійство о 13:30 урочистим парадом прапорів князів Київської Русі, кінною лавою і виходом самого князя київського Володимира Великого. В неділю і в понеділок, 13 і 14 жовтня, гостей запросять взяти участь у хресній ході до Василівської церкви, відтвореного дерев’яного храму Х століття.

Продовжиться програма театралізованими постановками на тематику Київської Русі, виступами акторів кінно-трюкового театру і народних колективів, показовими боями княжих дружинників на мечах, а також змаганнями кінних лучників.

До самого вечора гостей будуть дивувати середньовічними забавами. Відвідувачі зможуть не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього, взявши участь у веселих іграх та конкурсах, іграх і запальних хороводах.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва – всього в 45 хвилинах їзди – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.comЗалишити відповідь