Junior Fashion Week осінь-зима 2019-2020

З 10 по 13 жовтня українські та закордонні дизайнери, а також наймодніші бутіки столиці зберуться на показах Junior Fashion Week осінь-зима 2019-2020, щоб презентувати свої колекції для дітей.

  • Facebook

Модний тиждень почнеться зі спеціального екопоказу. Кращі стилісти країни влаштують битву образів, які створять з речей, знайдених на блошиних ринках і секондах. Мета показу – продемонструвати, що модне споживання теж може бути усвідомленим, а гардероб не зобов’язаний тріщати по швах, щоб бути fashion. Адже тренд «розумного споживання» в модній індустрії вже давно став логічним продовженням світової тенденції на екологічність і мінімалізм.

За чотири дні Junior fashion Week свої колекції дитячого одягу на подіумі представлять понад 20 дизайнерів і модних бутиків.

Відкриттям тижня стане показ молодої дизайнерки ANTIBOT з дебютною колекцією NE_ON. На подіумі 14-річна дизайнерка представить моделі, на створення яких її надихнув протест проти фейків і ботів в соціальних мережах.

Сучасна дитяча мода вже давно завоювала окремий напрямок у фешн-індустрії. Щорічно свої колекції для маленьких модників представляє все більше відомих дизайнерів, кращі з них будуть на Junior Fashion Week!Залишити відповідь