Легендарний радіоведучий і журналіст Сєва Новгородцев виступить в Києві.

Легендарний радіоведучий і журналіст Сєва Новгородцев виступить в Києві. Сєва поділиться цікавим досвідом і безліччю дивовижних історій. Творча зустріч відбудеться 22 жовтня у столичному Caribbean Club Concert Hall.

“Я розповім про десятки історичних особистостей, з якими довелося зустрітися, про роботу на BBC та в кіно, наприклад, як я загинув від руки Джеймса Бонда, про еміграцію, про написання книг. Будемо спілкуватися і я відповім на ваші питання. До зустрічі!”,- говорить Сєва Новгородцев.

Найвідоміший голос “Бі-бі-сі” Сєва Новгородцев виступить в Києві

79-річний радіоведучий є неперевершеним оповідачем, ерудитом та має колосальний життєвий досвід. Його книги стають бестселерами, виступити користуються шаленою популярністю, а його внесок у світову культуру відзначений Орденом Британської Імперії.

Творча зустріч відбудеться в форматі інтерактивної бесіди з залом. Сєва Новгородцев відповість на питання і поділиться досвідом.

Під час виступу можна буде придбати книги, отримати автограф і фото з Сєвой. Купити квитки на творчий вечір можна на сайті: http://bit.ly/31Ux01w.

Зустріч заходу на Facebook: https://www.facebook.com/events/642953512781707.Залишити відповідь