Miss Beauty Summer 2019

26 серпня о 20:00 в м.Одеса на Морвокзалі в Літньому театрі відбудеться національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2019, який відбудеться в 4 раз. У конкурсі візьмуть участь дівчата з різних регіонів у віці від 17 до 29 років. Конкурсанткам належить вийти в 4 виходах: в етнонарядах, повсякденному одязі, купальниках, вечірніх сукнях та відповісти на цікаві запитання від журі.

  • Facebook

Гостей порадують артисти українського шоу-бізнесу з Києва зі своєю концертною програмою:

Фіналіст Шоу ,, УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ ”, актор телепроектів ,, Велика різниця “”, Вечірній Київ ”, ,, Комік на мільйон ” – пародист Валерій Юрченко.

Найбільш епатажний і неординарна людина нашого шоу-бізнесу, співак, композитор, автор пісень топових артистів, цінитель модних показів та конкурсів краси – Філіп Левшин, який презентує свої нові пісні.

співачка українського шоу-бізнесу Ксанті відома своїми хітами такими як “Назавжди”, “Коля”, “LUNA”.

 

Захід проходить за підтримки ЗМІ: телеканал Odessa fashion, телеканал G-tv, телеканал всеукраїнського оповіщення Перший Діловий телеканал передача “ОгоЯкіЛюді”, журнал Ukrainian Fashion, журнал STATUS, інформаційний сайт 048.ua, tochka.net, tv.ua, Lucky Ukraine, Vtrendi.com.ua, TUT-UA.com, Likebb.com.

 

Квитки в продажу https://kvartal-concert.com/afisha/miss-beauty-summer-2019-26-8-2019

 

А також в касах і на сайтах: CONCERT.UA, UKRTICKET, KARABAS, 2EVENT.COM

Довідки за номером (063) 874-72-92Залишити відповідь