Ділові жінки України об’єднуються задля розвитку своєї країни

Жінки – рушійна сила нашого суспільства. Об’єднавши свій розум, вміння, знання та виваженість українські жінки здатні досягнути великих звершень. Саме з метою об’єднання та взаємопідтримки у Києві 21 серпня 2019 року відбудеться подія для дієвих, активних жінок –  традиційний жіночий нетворкінг «Ранкова кава ділової жінки».

Протягом 3 років цей захід проходить у місті Києві та у містах нашої країни, де присутні відокремлені підрозділи ГО «Ділові Українські Жінки». Мета таких жіночих нетворкінгів не просто підтримати жінку, а об’єднатися для позитивних змін у їх бізнесі, проектах, громадській та благодійній діяльності.

 

  • Facebook

Захід відбудеться 21 серпня 2019 року з 9:00 до 12:30 на кораблі «Ластівка» метро Річковий Вокзал.

Організатор заходу: ГО “Ділові Українські Жінки”

21 серпня 2019 року ми вирушимо разом вздовж безмежної краси могутнього Дніпра у невеличку подорож на романтичній «Ластівці».

На гостей очікує зірковий гість – Олеся Жураківська, українська акторка театру і кіно, яка успішно працює в Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. Олеся є заслуженою артисткою України, лауреатом української телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Акторка телевізійного фільму/серіалу». У 2018 році акторка виконала роль Дівчини з відром у фільмі режисера Сергія Лозниці «Донбас», за яку була номінована на премію «Кіноколо» (2018) та на «Золота дзиґу» (2019).

Олеся Жураківська зіграла нелічену кількість спектаклів та отримала десятки головних ролей у відомих фільмах та серіалах. Була ведучою програми на телеканалі СТБ «Зважені та щасливі».

Ми впевнені, що шалена енергетика та харизма цієї жінки не залишить байдужою жодну нашу гостю.

В рамках заходу на гостей чекає:

– мотивуючий та надихаючий виступ Олесі Жураківської;

– самопрезентація кожної учасниці;

– розіграш подарунків від партнерів;

– смачний та поживний сніданок від ресторану корабля;

–  келих Prosecco;

–  фотошут;

–  цікавий та корисний нетворкінг;

–  обмін бізнес-контактами;

–  гарний настрій та яскраві враження.

Реєстрація на сніданок за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1JAOq8XjCWPYM15iP-HwOYKrYP5OLkYNwn_zPnXyGi34/viewform?edit_requested=true

 

Підтримують традиційний сніданок “Ранкова кава ділової жінки”  партнери заходу:

– Ювелірний Дім ZARINA https://zarina.ua/

– медико-косметологічний центр Ecosmetology https://www.facebook.com/cosmeticcentrcosmetology/

 

ГО Ділові Українські Жінки запрошують активних та дієвих жінок міста взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, самопрезентуватись, поділитись власними думками у даній темі, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

https://www.facebook.com/events/372573313461624/?active_tab=discussion

 

 Залишити відповідь