Стало відомо ім’я переможниці унікального проекту для жінок “Нове життя”

В TAO Event Hall відбулася церемонія нагородження I Всеукраїнського проекту для жінок “Нове життя” @http://www.transformation.com.ua

Головну корону отримала Олена Голуб, психотерапевт і гештальт-терапевт, мама двох дітей. Переможниця родом з Луцька, також має вищу освіту за спеціальністю “Міжнародне право”.

  • Facebook

“Нове життя” – це більше ніж конкурс краси, це унікальний проект для жінок, які активно займаються своїм розвитком, соціально-важливими проблемами суспільства, успішні в бізнесі і хочуть змін. Я пишаюся, що наш проект, який проводиться в цьому році вперше, підтримали експерти такого високого рівня і партнери, серед яких відомі міжнародні бренди”, – ділиться засновник і ідеолог проекту Ирина Оськина володарка титулів міжнародних конкурсів краси, громадський діяч.

  • Facebook

В основі проекту лежить співпраця з одними з кращих експертів України в різних сферах діяльності – wellness, beauty, спорт, психологія та інші, які розробили для фіналісток спеціальну програму підготовки. Протягом декількох місяців учасниці займалися спортом, проходили процедури, тренінги і на гала-вечорі постали перед глядачами змінившись як зовні, так і внутрішньо. Всього було 9 фіналісток з усіх куточків України.

  • Facebook

Під час гала-фіналу учасниці показали глядачам 4 дефіле:

– “Ділова елегантність” – партнер KoHana;

– “Ethno Fashion” – образи ТМ “Синій льон”, вінки – дизайнер Ната Гладій;

– Дефіле в купальниках ТМ Ajour, аксесуари Олександр Бевзюк;

– Вихід у вечірніх сукнях ТМ Dominiss і Fashion Bride.

Переможницю вибирали експерти і почесне журі:

В’ячеслав Узелков – боксер-професіонал

Світлана Вольнова – телеведуча, life-коуч, світська левиця

Михайло Присяжнюк – відомий юрист, телевізійний експерт

Ірина Трухачова – головний редактор журналу “Наталі”

Oлег Пінчук – український скульптор

Анна Кушнерук – телеведуча, психоаналітик

Музичним подарунком вечора стали виступи Тоні Матвієнко, Asturia, Pianosax, Laganza, Ва-Банк, хедлайнер Віталій Козловський.

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine знайомить Вас з цим заходом.

#luckyukraine #blogger #massmedia #blog #tarasenkoolesia #тарасенкоолеся #event #expert #publicfigure #lifestyleblogger #trendsetterЗалишити відповідь