Відкриття виставки «Внутрішній пейзаж» Ахра Аджинджал

З 27 червня по 10 липня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка живописця Ахри Аджинджала«Внутрішній пейзаж». Відкриття виставки – 27 червня о 19:00.

  • Facebook

Мистецькому простору «Білий Світ» пощастило експонувати роботи художника, який дійсно любить цей світ. Ахрі Аджинджалу не потрібно звертатися до хитромудрих концепцій чи конструювати іншу реальність – він щиро насолоджується найпростішими речами, які споглядає і переносить на полотна. Лаконічні пейзажі, мінімалістичнінатюрморти, стримані портрети, знов пейзажі з чистим або похмурим небом – все це пашіє неймовірною живописною соковитістю. Зображення мають тонку красу, фарби нанесені з ледь відчутною чарівною недбалістю. Автор використовує широкий пензель та мастихін, а потім тонкими подряпинами підкреслює товщу живописного шару і завершує цілісний і лаконічний образ.

Якби картини А. Аджинджала могли говорити, вони б сказали: «В цій реальності є все, що потрібно для щастя». Вони навчають любити її просто так, без спецефектів, ізнаходити в ній джерело чистої, природної радості і насолоди.

 

Ахра Олексійович Аджинджал – український художник абхазського походження, живописець, графік і мистецтвознавець. Народився в 1962 році в селі КутолОчамчирського району Абхазії. У 1982 році закінчив Сухумське художнє училище. Навчався на відділенні історії мистецтв історичного факультету в МДУ ім. М. В. Ломоносова, паралельно займаючись графікою й живописом. У 1987 році захистив диплом з історії сучасного мистецтва Абхазії. Працював у мистецтвознавчому журналі «Мистецтво Абхазії». Його авторству належать понад п’ятдесят статей та дописів. Також займався книжковою та журнальною графікою. З 1993 року живе і працює в Києві.

 

Подія на Facebook: facebook.com/events/2474697825898086

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/

Телеграм: t.me/WWgallery

 

Відкриття виставки відбудеться 27 червня о 19:00

Експозиція триватиме до 10 липня

Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

 

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)Залишити відповідь