Творча зустріч: “Світи Івана Вирипаєва”

Творча зустріч: “Світи Івана Вирипаєва”

14 липня 19:00

Вперше в Україні!

 

  • Facebook

Творчий вечір видатного драматурга, кінорежисера, сценариста, актора та одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва.

Іван Вирипаєв – один з найталановитіших сучасних драматургів світового рівня, чиї п’єси ставлять у багатьох країнах Європи. У творчому доробку режисера є фільми “Танець Делі”, “Порятунок”, “Кисень”, “Ейфорія”.

“Він є одним з найбільш талановитих сучасних драматургів Європи.” — пише газета The New York Times.

Драматург є лауреатом багатьох престижних нагород за свої театральні та кінематографічні роботи, серед яких:

“Маленький Золотий Лев” – премія незалежного молодіжного журі на 63-му Венеціанському кінофестивалі, Гран-прі Варшавського кінофестивалю.

Премія Юргена Бансемера і Уте Ніссена у номінації “Кращий драматург” (2009 ) і гран-прі численних театральних фестивалів (Торунь, Москва, Гейдельберг, Лодзь).

У 2011 році в Польщі, разом зі своєю дружиною Кароліною Грушкою, він був удостоєний звання “Людина року”. З 2016 він живе та працює у Варшаві, де керує творчим продюсерским центром WEDA. Він є одним з найбільш визнаних й успішних польських театральних продюсерів.

“На зустрічі у Києві, я б хотів поділитися з глядачами своїм поглядом на такі речі, як: «Творчість», «Сучасний театр», «Драматургія» та «Розвиток».

Ще мені б дуже хотілося розповісти трохи про те, що таке п’єса, в чому сенс і значення театру, а також поговорити про «духовне мистецтво». У другій частині нашої зустрічі я з великим задоволенням відповім на запитання залу. Запрошую всіх бажаючих на зустріч”. Іван Вирипаєв.

Долучитися до події у Facebook.

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Будинок Кіно

Вул. Саксаганського, 6

Початок 19:00

КВИТКИ:

https://concert.ua/ru/event/svity-ivana-viripayeva

 

ПОДРОБИЦІ:

http://vyrypaev.com.tilda.ws/

 

ДЕТАЛІ:

+380 99 109 0784

 

АКРЕДИТАЦІЯ:

http://bit.ly/2Hw78BcЗалишити відповідь