The Best kids of Ukraine

У День захисту дітей вчетверте пройде Всеукраїнський конкурс талантів, краси та моди “The Best kids of Ukraine”

Дата проведення конкурсу – 1 червня 2019. Захід пройде у ресторані MontBlanc.

  • Facebook

Організатори конкурсу ГО «HARVED – Розвиток особистості» в особі Анни Станіславенко та модельне агентство «Grace» (власниця Катерина Просянникова).

“Конкурс дає чудову можливість дітям різного віку презентувати перед професійним журі та зірковими гостями свої таланти, зовнішні дані та інтелектуальні здібності та не лише продемонструвати свої зовнішні переваги, але й відкрити свою дитячу щиру душу під час благодійних заходів, які проходять в рамках даного проекту”, – розповідають організатори заходу.

  • Facebook

“Головна мета конкурсу це – об’єднання талановитих дітей з різних куточків України, презентація творчих здібностей учасників, пошук нових талантів, обмін досвідом”, – каже директор модельного агентства Катерина Просянникова.

“Головне завдання конкурсу – сприяти культурному та естетичному розвитку й вихованню дітей і підлітків, розкрити їхні кращі якості, створити атмосферу дружби і взаєморозуміння між учасниками. Діти – наше майбутнє. Необхідно їх підтримати та показати, що світ належить сміливим та сильним духом”, – зазначає Анна Станіславенко.

  • Facebook

Протягом всієї підготовки конкурсу буде проводитися відео- та фотозйомка. Дітки будуть багато часу проводити з висококваліфікованими фахівцями у сфері краси та моди. Знання та навички, отримані під час підготовки до конкурсу, будуть цінними та корисними для дітей протягом життя. Для конкурсантів організатори й партнери приготували безліч подарунків і сюрпризів. Переможці конкурсу, найталановитіші дівчинка та хлопчик, отримають подорож у Діснейленд та можливість взяти участь у міжнародному конкурсі. І кожен учасник стане переможцем у своїй номінації та отримає чудові призи та незабутні емоції.

  • Facebook

Подати заявку можна перейшовши за посиланням: http://project680874.tilda.ws/2

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися по тел. +38097 525 6885 або +3097 932 10 26.Залишити відповідь