• Home
  • Мистецтво, творчість
  • Знайди своїх та розгадай загадку: вийшов перший трейлер фільму “Поліна і таємниця кіностудії”

Знайди своїх та розгадай загадку: вийшов перший трейлер фільму “Поліна і таємниця кіностудії”

Українська сімейна пригодницька стрічка, знята французьким кінорежисером Оліасом Барко, виходить в широкий кінотеатральний прокат 22 серпня 2019 року.

 

  • Facebook

 Команда художнього фільму “Поліна і таємниця кіностудії” презентує перший офіційний трейлер до стрічки. Це відео знайомить нас із головною героїнею – дівчинкою Поліною, яка подорожує загадковими та небезпечними світами по той бік кіноекрану. Від сьогоднішнього дня цей трейлер можна подивитися на офіційних сторінках проекту в мережах Facebook і Instagram, а також на каналі Youtube. Побачити фільм на великих екранах українські глядачі матимуть змогу вже з 22 серпня цього року.

 

 Трейлер можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=e5HGr-zuV1w&feature=youtu.be

 Сторінка фільму в мережі Facebook https://www.facebook.com/polinamovie/

  Сторінка фільму в мережі Instagram https://www.instagram.com/polina.movie/

  Постер і кадри з трейлеру за посиланням https://fex.net/s/kvabl7a  

 

Нагадаємо, що виробництво сімейного пригодницького фільму «Поліна і таємниця кіностудії» було здійснено компаніями Kinorob (Україна), WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція), за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисером, співпродюсером та співавтором сценарію стрічки є Оліас Барко, фільм якого “Убий мене, будь ласка” в 2010 році здобув понад 10 міжнародних кінонагород, в тому числі  приз за найкращу режисуру на 2-му ОМКФ. В “Поліні” задіяні талановиті українські актори та досвідчені європейські кінозірки. Головну роль виконала юна актриса Поліна Печененко. Боксера зіграв відомий спортсмен і актор Василь Вірастюк, а образ його дівчини на екрані втілила Яна Новікова, яку ми пам’ятаємо за головною роллю в титулованому “Племені”. Іноземний каст представлений такими артистами, як Жан Рено (“Леон-кіллер”, “Васабі”), Віржіні Ледуаєн (“Пляж”, “Знедолені”), Сол Рубінек (“Балада Бастера Скрагса”)  Едуар Бер (“Астерікс і Обеліск”), Сіверія Янушаускайте та інші. Оператором фільму виступив Тьєррі Арбогаст, відомий багаторічним співробітництвом з Люком Бессоном на його культових стрічках (“Леон-кіллер”, “Жанна Д’Арк”, “Люсі”, “Валеріан та місті тисячі планет”, “Дансер”).

 

 Про що кіно:

 Поліна нічого не знає про своє минуле і батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою та двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в небезпечну подорож світами інших кінофільмів. Тут дівчина знаходить нових друзів, за допомогою яких вона має розгадати всі загадки та здійснити головну мету цієї дивовижної мандрівки – дізнатись правду про власну родину.

Назва: “Поліна і таємниця кіностудії”

Жанр: сімейне, пригоди, фентезі

Виробництво: Kinorob, WILD TRIBE FILMS, за підтримки Державного агентства з питань кіно

Тривалість: 94 хв

Режисер: Оліас Барко

Продюсер: Оліас Барко, Денис Іванов, Єгор Олесов

Оператор: Тьєррі Арбогаст

У ролях: Поліна Артеменко, Жан Рено, Віржіні Ледуаєн, Едуар Бер, Сол Рубінек, Василь Вірастюк, Евніка Саадвакасс, Сіверія Янушаускайте, Яна Новікова

Автори сценарію: Оліас Барко, Анушка Валевік, Джонатан Ньюман

Дистриб’ютор: MMD UA

Прем’єра в Україні: 22 серпня 2019 року

 Залишити відповідь