31 березня у Києві пройде караоке-чемпіонат “Живий звук”

31 березня у Києві пройде караоке-чемпіонат “Живий звук”

  • Facebook

Всеукраїнський караоке-чемпіонат “Живий Звук” відбудеться 31 березня, у L’KAFA CAFE, м. Київ, вул. Борщагівська, 154, початок о 18:00.

“Живий звук” – це конкурс, який немає жодних обмежень стосовно віку та музичного формату, участь можуть прийняти усі бажаючі з будь-якого куточку України!

Для співаків-початківців – це чудова нагода показати свій талант, отримати знайомства в сфері шоу-бізнесу та дістати незамінний досвід.

Для виконавців-професіоналів – це можливість здобути новий титул, отримати цінні призи, а також pr у ЗМІ.

Чемпіонат пройде у 2 тури, в першому усі учасники виконають по 1 пісні, пісні конкурсанти обирають самі, в фінал проходить 3 особи, за підсумками оцінок журі, серед 3 фіналістів буде обрано переможця.

Учасників оцінюватиме зіркове журі:

Володимир Янг – співпродюсер міжнародного фестивалю «Нова Хвиля» у Юрмалі, директор Камалії.

Олеся Тарасенко – ідейний натхненник та засновник громадської організації «ArtFoundation», організатор творчих конкурсів і фестивалів для дітей в рамках проекту «ArtKids Europe» та ін. Олеся активно розвиває і втілює в життя проекти у рамках культурної дипломатії, естетичного виховання та відповідального батьківства, підтримує безліч благодійних та соціальних проектів в Україні. Олеся Тарасенко заснувала і розвиває онлайн блог-журнал про цікавих людей та події LuckyUkraine, який виступає інформаційним партнером багатьох заходів. З 2018 року обіймає посаду заступника начальника управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат).

Олексій Сагаловский – композитор, виконавець, ведучий, медіа-експерт, експерт телешоу «Говорить Україна», актор, коуч-тренер по вокалу телепроектів «Голос Країни» та «Голос Країни-діти», голова і член журі багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів , зірковий автор журналу «Наталі», де веде постійну рубрику «Розумні поради від Олексія Сагаловского». Міжнародний амбасадор в Україні по екології.

Катерина Вінокурова – телеексперт програми “Говорить Україна”, продюсер, колумніст Всеукраїнського глянцю, блогер, світська персона.

Наталя Мирна – співачка, композитор та керівник вокальної студії “Майстер”.

Вікторія Шусть – продюсер-засновник творчих проектів: “День Чемпіонів”, фестивалю “До тебе, моя мрія”, організатор багатьох благодійних проектів, концертів, аукціонів.

Переможці отримають цінні призи, такі як: запис в пісні у студії звукозапису – “NEWWAVE”, подарункові сертифікати від “TERRASALE”, ювелірні прикраси від ТМ “Oringo”, сертифікат на фотосесію від фотографа Олени Женевської , сертифікат від туристичної агенції “Mariland”, сертифікати від вокальної студії “Майстер”, сертифікати від салону краси “MakeMe Beauty”, сертифікат від бренду “Senself”, сертифікати від ТМ Iren Pyatun, сертифікати від сучасної школи мистецтв Тетяни Монро.

Інформаційні партнери #ЖивийЗвук2019:

Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, глянцевий журнал “TOPCITY”, глянцевий журнал NOVA, глянцевий журнал Wellness, журнал O’Ukraina, журнал Podium kids, портал Eurostar, портал News Magic, портал Музикант.укр. та Kiev Events.

Спеціальний гість чемпіонату: Ольга Василюк.

Ведучою вечора виступить продюсер і засновник Всеукраїнського караоке-чемпіонату “Живий Звук” – білорусько-українська співачка XENA.

Більш детальна інформація про захід: https://www.facebook.com/uazvuk/Залишити відповідь