Виробництво, Промо, Прокат: MULTIPLEX і FILM.UA стали партнерами

MULTIPLEX та FILM.UA Group оголошують про довгострокове стратегічне партнерство та анонсують дати виходу в широкий український прокат 5 фільмів лінійки кінотеатральних проектів FILM.UA Group

  • Facebook

Лідери кінотеатрального ринку України компанії MULTIPLEX і FILM.UA Group оголосили про масштабне довгострокове партнерство. Його мета – розвиток вітчизняної кіноіндустрії та створення успішної бізнес-моделі виробництва й кінопрокату українських фільмів.

У рамках цього партнерства Multiplex Entertainment та FILM.UA Group спільно працюватимуть над релізами повнометражних фільмів, прем’єри яких заплановані на 2019-й і початок 2020 року, а саме «Поліни і таємниці кіностудії», «Захара Беркута», «Гарета Джонса» (робоча назва), «Скаженого Весілля 2» і «Пульсу», забезпечуючи проектам ефективне промо та релевантний прокатному потенціалу стрічок розпис. Починаючи з серпня 2019 року, партнери будуть випускати по одному спільному релізу на місяць. Дистрибуцією картин на території Українизаймаються компанії MMD UA та FILM.UA Distribution.

  • Facebook

Подібна модель співпраці дозволить планувати виробництво, маркетинг і дистрибуцію фільмів вже на етапі девелопменту, мінімізувати ризики та підвищити прибуток.

«Компанія Мультиплекс вже 15 років вкладає значні кошти в розвиток українського ринку кінотеатрів. На сьогодні ми впевнено займаємо позицію лідера на своєму ринку, і наші плани щодо розвитку мережі дозволяють стверджувати, що це положення тільки зміцнюватиметься. Протягом останніх років ми з великою радістю слідкуємо за розвитком комерційного українського кіно, тому що національний продукт може чудово доповнювати голлівудські релізи та серйозно допомогти нашому бізнесу бути успішним. Так, тільки за 2018 рік у нашій мережі українські фільми зібрали 57  мільйонів гривень і понад 693 тисяч глядачів. Якийсь час тому ми усвідомили, що стимулювання розвитку локального виробництва може безпосередньо позитивно впливати на наш основний бізнес. Ми почали шукати партнерів, з якими у нас були б спільні цілі та інтереси. І знайшли такого ж лідера ринку, тільки у своїй сфері – FILM.UA. Ми об’єднали свої компетенції для реалізації пілотного проекту, який виявився вкрай успішним. Виникло обопільне бажання вивести наше партнерство на новий стратегічний рівень, де спільне використання інфраструктури та експертизи дає максимальний результат. Сьогодні цьому знаковому партнерству офіційно дано старт, і ми розраховуємо на великий успіх», – відзначає генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

«2017-й та 2018-й роки стали по-справжньому знаковими і проривними для української кіноіндустрії. На фільми вітчизняного виробництва за цей період було продано понад 3 мільйони 750 квитків на суму, що перевищує 289 мільйонів 310 тисяч гривень. З них 110 мільйонів 143 тисячі гривень і понад 1 мільйон 427 тисяч глядачів зібрали кінотеатральніпроекти FILM.UA Group. Протягом найближчих 12 місяців ми плануємо випустити на кіноекрани 5 масштабних релізів у різних жанрах, розрахованих на різну аудиторію, і взяти нову висоту за кількістю проданих квитків. У компанії Multiplex ми знайшли не тільки партнера, але й однодумця, який так само, як і ми, дивиться на кінопрокат як на бізнес. Завдяки цій співпраці ми хочемо досягти ще вищих результатів, що стануть новими рекордами для української кіноіндустрії. І якщо ви хочете приєднатися до команди, яка виведе українське кіно на новий рівень – ласкаво просимо на борт, можливостей маса, і ми раді, що багато хто вже з нами. Стежте за новинами», – говорить Сергій Созановський, FILM.UA Group

Це водночас велика честь і величезна відповідальність представляти проекти двох найбільших гравців кіноринку України. Ми докладемо всіх зусиль і будемо використовувати весь свій досвід, щоб вивести українське кіно на високі економічні показники  зазначає керівник компанії MMD UA Роман Мартиненко. 

У рамках цієї угоди MULTIPLEX та FILM.UA Groupофіційно анонсують дати виходу заявлених проектів у широкий український прокат.

З 22 серпня на екрани вийде пригодницьке фентезі «Поліна і таємниця кіностудії» режисера Оліаса Барко спільного виробництва Kinorob (Україна) і WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

10 жовтня естафету прийме історичний екшен «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка (виробництво Kinorob і Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно). Генеральним медіапартнером і бродкастерамифільму виступає телеканал «Україна».

Історичний трилер «Гарет Джонс» (робоча назва) всесвітньо відомої режисерки Агнешки Холланд спільного виробництва Польщі (Film Produkcja за підтримки Польського інституту кінематографії), України (Kinorob, FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно) і Великобританії (Boy Jones Films) глядачі побачать на широких екранах з 28 листопада. Генеральний медіапартнер і бродкастер історичного трилера – телеканал «Україна».

А вже 25 грудня до кінотеатрів увірветься продовження #НайкращаКомедіяРоку – «Скажене Весілля 2» виробництва “Прототип продакшн” та FILM.UA.

Першим релізом у 2020 році стане спортивна драма «Пульс» режисера Сергія Чеботаренка (виробництво Kinorob), що розповідає історію української легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року – Оксани Ботурчук. У широкий український прокат фільм вийде 30 січня.

У якості символу довгострокового стратегічного партнерства представники компаній заклали пам’ятну капсулу в фундамент нового кінотеатру преміум-класу мережі MULTIPLEX, що відкриється в київському ЦУМі в 2019 році.

FILM.UA Group – найбільша у Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшна. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр послуг.

MULTIPLEX – мережа багатозальних кінотеатрів заснована у 2003 році. Лідер ринку кінопрокату. З 2009-го року «Мультиплекс-Холдинг» зайняв лідируючі позиції на кінотеатральному ринку України. Кінотеатри мережі представлені в 16 містах України: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі, Маріуполі, Чернівцях, Полтаві, Луцьку, Черкасах.

MMD UA – незалежний дистрибутор кіно в Україні. Кінокомпанія займається відбором кінотеатральногоконтенту, співпрацею з кінотеатрами, супроводом українських фільмів від створення сценарію до виходу в прокат, а також розробкою унікальних рекламних і pr-кампаній, організацією соціальних проектів.Залишити відповідь