Свідоме батьківство

Зовсім нещодавно, громадська спілка «Свідомо» запустила Всеукраїнський проект, що має на меті глобальну просвітницьку мету «Свідоме батьківство».

  • Facebook

«Якщо Ви проаналізуєте вже існуючі проекти – говорить голова спілки, Світлана Дутчак та керівник проектів, Ірина Гордієнко, – то зробите висновок, що нажаль, практично немає такого проекту, який би ніс в маси просвітницьку місію. В нас багато клубів, що пов’язані зі світським життям, проведенням дозвілля для мам, тусовками та розвагами, але немає жодного комплексного, який би зміг допомогти знайти правильні відповіді батькам та майбутнім батькам, на запитання, що стосуються медицини, вакцинації, здоров’я дитини та родини в цілому. Який би ніс потрібну інформацію, щодо захисту прав дитини та сім’ї в різних сферах життя, дав змогу отримати висококваліфіковану допомогу експертів в галузі психологічної підтримки дитини та батьків, в галузі підготовки до родів: психологічна робота за майбутніми батьками, ведення до родів та після народження малюка, вибір фахівців, лікарів, пологових будинків. Який би надавав консультації щодо виховання та розвитку дитини, а також давав навики для прийняття правильних та швидких рішень в будь-яких життєвих та побутових ситуаціях. Також, мова йде про вибір дозвілля та розвиваючих занять для дітей. Сюди також входить напрям, який стосується виключно батьків: тайменеджмент (як правильно розпроділити свій час, щоб встигати на роботі та вдома); як поєднувати кар’єрний ріст, саморозвиток, виховання дітей та подружнє життя; як завжди зберігати баланс в усьому та накопичувати енергію, а не витрачати її… Знайомство між собою всередині проекту та обмін досвідом, що також, має велике значення. Все це і багато іншого, ми хочемо донести родинам, аби дати їм змогу виховувати здорове покоління свідомих громадян нашої держави та створювати осередок щасливих та повноцінних сімей».

  • Facebook

«Наразі, нашою метою є акумулювання навколо себе фахівців із різних галузей, з якими ми співпрацюватимемо по всій Україні – зазначила Ірина Гордієнко. На нашому першому закритому заході, нам важливо було почути думку експертів, їх ідеї та заручитися їх підтримкою. Також, ми дуже хотіли отримати своєрідний «feetback» від тих, хто виступатиме в ролі слухача, адже саме вони формуватимуть сітку наших заходів. З гордістю можу сказати, що все задумане відбулося і тепер ми активно готуємо перші просвітницькі заходи. Наш пул експертів з кожним днем зростає, наш партнерський список також збільшується, а це свідчить лише про те, що ми на правильному шляху».Залишити відповідь