UKRAINIAN FASHION WEEK FW19-20

50 дизайнерських брендів, 39 шоу, 10 презентацій, 4 спеціальні проекти, 6 лекцій та публічних обговорень. Ukrainian Fashion Week – місце зустрічі найвпливовіших гравців фешн-індустрії України.

 

  • Facebook

“Потужним трендом останнього часу став динамічний розвиток креативних індустрій. Ukrainian Fashion Week був і залишатиметься однією з найважливіших платформ, яка щосезону демонструє високий рівень розвитку цих галузей в Україні. Ukrainian Fashion Week продовжує бути місцем численних крос-дисциплінарних експериментів. Місцем колаборацій та взаємонатхнення. Кіно, візуальне мистецтво, хореографія, IT-технології, sound-дизайн, media art комфортно почуватимуться на fashion-території та дивуватимуть найнесподіванішими альянсами і релізами”, – Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week.

 

#GLOBAL UKRAINE

 

Ukrainian Fashion Week – місце, де українська мода стає світовою.

 

Цієї осені команда Ukrainian Fashion Week представила проект FASHION EXPERIMENT 01 у Нью-Йорку та Токіо. Обидва масштабних заходи, мета яких презентувати українських дизайнерів у впливових для fashion-світу містах, пройшли під час офіційних Тижнів моди. Простір галерей було перетворено на уявну fashion-лабораторію – Ukrainian Fashion Research Lab – де за допомогою графічного дизайну, саунд-дизайну, відеоінсталяцій, VR гості “розкривали” для себе українську моду. Головний меседж проекту “Українська мода настільки різноманітна, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати, її потрібно досліджувати” і ліг в основу візуальної та загальної концепції FASHION EXPERIMENT 01. Але не менш важливим результатом цього проекту стала можливість продемонструвати світові високий професійний рівень вітчизняних представників креативних індустрій, які були залучені до проекту. FASHION EXPERIMENT 01 представляв резидентів UFW з колекціями SS19 – bobkova., DZHUS, FROLOV, Ruslan Baginskiy, the COAT by Katya Silchenko, Valery Kovalska, Yelizavetta Volosovska.

 

У контексті міжнародної співпраці та просування українських дизайнерів Ukrainian Fashion Week розпочне новий сезон із запрошення на 44-й Тиждень моди журналістів та фотографів провідних світових видань, баєрів та представників провідних шоурумів для безпосередньої роботи з дизайнерами-учасниками UFW.

Щосезону UFW розширює співпрацю з міжнародним професійним середовищем заради створення нових можливостей для дизайнерів та промоції українських fashion-брендів у світовій fashion-індустрії.

 

Цього сезону оргкомітет Ukrainian Fashion Week запросив до Києва журналістів Business of Fashion (UK), Vogue Italia, Vogue.com (USA), Vogue Russia, Fucking Young! (Spain), Harpers Bazaar (UK), NOWFASHION (France), VEIN Magazine (Spain), Supremeye (Belgium). На показах також будуть присутні баєри з ASOS (UK), Uggla (Japan). Шоу та гостей зніматимуть Getty Images, NSS Magazine (Spain), Runway Manhattan (USA), Street Style Planet Earth (UK).

 

 

#SUSTAINABLE FASHION

У цьому ми бачимо майбутнє світової моди.

 

Минулого сезону Ukrainian Fashion Week проголосив “sustainability” одним зі своїх стратегічних пріоритетів. Ініціативи Ukrainian Fashion Week щодо популяризації ідей sustainable fashion підтримали як українські дизайнери, так і партнери UFW.

 

У сезоні FW19-20 Ukrainian Fashion Week та Sustainable Fashion Pad – перша українська платформа про свідому моду – спільно створили принципово новий проект BE SUSTAINABLE!, який об’єднає в інтерактивному просторі як fashion-інсайдерів, так і гостей Тижня. У просторі площею 120 кв.м. протягом 1-5 лютого відбуватимуться воркшопи, лекції, public talks, а також будуть експоновані луки з колекцій дизайнерів, що підтримують принципи sustainable fashion.

 

Учасниками постійно діючої інсталяції стануть бренди Ali Saulidi, BEVZA, D.F.F, Flow the Label, Ksenia Schnaider, MARSALA, RCR Khomenko, Re-beau, ROUSSIN by Sofia Rousinovich, Synchrodogs, Yana CHERVINSKA.

 

Лекції, воркшопи та public talks будуть об’єднані в окрему Програму BE SUSTAINABLE! Кожну подію можна відвідати за попередньою реєстрацією на сайті fashionweek.ua.

 

Воркшопи будуть проводити дизайнери брендів Ksenia Schnaider, MARSALA, RCR Khomenko Х Laska Charity Store, Re-beau та ROUSSIN by Sofia Rousinovich.

 

 

ISKO X KSENIA SCHNAIDER Public Talk

02.02 12:00

У рамках платформи BE SUSTAINABLE! бренд Ksenia Schnaider та ISKO – турецька фабрика, відома своїм етичним ставленням до природи та виробництва – проведуть спільний Public Talk. До Ксенії та Антона Шнайдерів приєднаються Asli Olcar (Visionary Minds Senior Executive), Ebru Ozkucuk Guler (Senior Sustainability & CSR Executive), Elena Faleschini (Global Field Marketing Manager). Під час дискусії учасники розкажуть про унікальну технологію виготовлення тканини, яку бренд Ksenia Schnaider використовує у своєму виробництві. Ksenia Schnaider – один зі світових брендів, з яким компанія ISKO співпрацює вже третій сезон. Перший спільний Public Talk Ksenia Schnaider та ISKO відбувся у Мілані під час Milan Fashion Week.

 

Зареєструватися на презентацію можна за посиланням https://goo.gl/forms/sINqTUkUtYSzMI6I3

 

Леція «Шлях до свідомого життя: сприйняття, прийняття та практика»

04.02 19:00

У межах платформи BE SUSTAINABLE! відбудеться лекція «Шлях до свідомого життя: сприйняття, прийняття та практика». Про свій досвід переходу до більшої усвідомленості та про те, як зробити ˮsustainability” способом життя розповість Дар’я Марусик – співзасновниця та ідеолог першого в Україні онлайн-магазину стійких марок одягу Soon Store, координаторка всесвітньої ініціативи Fashion Revolution в Україні, амбасадорка Sustainable Fashion Pad, авторка telegram-каналу про етичну моду Sustainably Speaking та незалежний контриб’ютор.

 

Зареєструватися на лекцію можна за посиланням https://goo.gl/forms/TjoXei7u34ZI55bj2

 

Створення платформи BE SUSTAINABLE! підтримав добре відомий у 90 країнах світу бренд побутової техніки Gorenje. Турбота про довкілля стоїть на вершині пріоритетів компанії Gorenje. “Мета Gorenje, яка зумовлена ентузіазмом і повагою екологічно свідомих споживачів, – виготовляти прилади, що використовують менше енергії, води та миючих засобів. Як соціально відповідальна компанія, ми також бачимо нашу роль у підтримці таких соціальних ініціатив, як підвищення обізнаності громадськості щодо екологічної відповідальності”, – зазначила маркетинґ-директорка Gorenje Україна Ірина Соломикіна.

 

 

#ART SPACE

 

Проект Оксани Левчені «Неіснуючі племена»

Презентація 01.02 19:00 Art Space 3

 

Протягом п’яти днів у Мистецькому Арсеналі буде представлено проект художниці та засновниці бренду Olk Manufactory Оксани Левчені – виставка «Неіснуючі племена». До неї увійшли експонати, зібрані з тканих килимів, плетені upcycling-гобелени (створені з бракованих шкарпеток Житомирської панчішної фабрики) та відеоінсталяція.

 

Про свій проект художниця розповідає так: «Неіснуюче плем’я – це кожен із нас. Кожна людина – це окреме плем’я, а людство – спільність індивідуальностей, що не об’єднані в додаткові соціальні групи за національністю, професією, расою, переконанням чи віросповіданням. Індивідуальності мають набагато більше спільного між собою, ніж групи, оскільки індивідууми мають розуміння проблем всього виду. З’являються категорії більшого масштабу, з’являється здатність розглянути “надпроблеми” і загальнолюдські завдання: екологія, старість, хвороби, етика, мораль. Завдання сучасної людини – розширити розуміння “свій-чужий” до меж цілого людства, вийти за рамки своєї групи, своєї національності, своєї держави і ґендеру і знайти загальне для всього виду, примирившись із відмінностями “сусідніх племен”».

 

Презентація Oleynik Studio for AO2

01.02 17:30 Art Space 2

AO2 – це чуттєвий бренд з харизмою, який несе ідею особистісної унікальності людини. Бренд представить арт-інсталяцію, яка стане візуальною метафорою ідеї існування двох світів у людині – видимого і прихованого. Ідея проекту: кожен із нас, крім відомих соціальних ролей, несе в собі частинку величі цього Світу, його минуле і майбутнє, відоме і можливе, визначене і змінене.

 

Презентація Bob Basset Х Гамлет Зіньковський

02.02 18:00 Art Space 2

Художники Bob Basset та Гамлет Зінківський представляють спільний проект «Предмети».

Автори вже давно відомі за межами України. Роботи Bob Basset бачили глядачі у Лондоні, Парижі, Нью-Йорку, Сеулі, Пекіні. Гамлет у 2013 році представляв Україну на Венеційській бієнале, виставлявся в Ротенбурзі, Нюрнберзі, Парижі, Батумі, Клайпеді, Лондоні, Відні, Граці, Варшаві, Познані.

Арт-студія Bob Basset відома своєю співпрацею з Домом моди Givenchy, стилістом Паносом Япанісом, RSA Films та актрисою Елізабет Бенкс, учасниками гуртів  Metallica, Slipknot, Korn, співачкою Авріл Лавін. Працює в жанрі техноромантизму і створює арт-об’єкти з різних матеріалів, насамперед – зі шкіри.

Гамлет (Гам Лет) Зінківський – художник, що працює у різноманітних жанрах і техніках, на перетині різних видів мистецтва та в колабораціях, але в першу чергу відомий своїми стріт-арт роботами. У 2017 році проілюстрував книжку Сергія Жадана «Антена».

«Предмети» – перша повноцінна спільна виставка Гамлета і Bob Basset, але вже не перша їхня колаборація. У 2018 році митці брали участь у міжнародному проекті в Лімі (Перу), а в 2016-му презентували свою спільну відеороботу Secret Room у Парижі на фестивалі ADDICTION A L’OEUVRE.

Нібито цілком буденні, звичні для фешн-світу предмети – дзеркала, ножиці, маски – постають у проекті «Предмети» як художньо переосмислений митцями так званий реді-мейд та створені ним авторські арт-об’єкти.

 

Презентація Domanof

03.02 18:30 Art Space 2

У новій колекції бренду Domanof дизайнер розмірковує над тим, як бездумне споживання призводить до зникнення величної природи, яку Всесвіт ретельно створював мільярди років, а швидка мода призводить до того, що людина неминуче зазнає впливу трендів. У презентації використані роботи корейського фотографа Хейля Квона. Перенесені на банери фотографії скомпільовані з уже використаним денімом, що підкреслює важливість вторинної переробки.

 

Презентація Sergey Ermakov

04.02 17:30 Art Space 4

Сергій Єрмаков презентує нову колекцію «Через терни до сонця». «Все, що ви побачите – це не речі і не мода. Це витвори мистецтва, виплекані руками і від серця. Як найтемніша ніч перед світанком, так і вбрання з чорного оксамиту, шовку та вовни обрамляють сукню – образ України, яка розташована в центрі. Сонячна, із золотою бароковою вишивкою, вона уособлює Ренесанс, що неухильно насувається…»

 

 

#MEN’S DAY

Українська мода для чоловіків – у зоні особливої уваги цього сезону Ukrainian Fashion Week. Програма 4 лютого об’єднає кілька показів чоловічих брендів на подіумі UFW та спеціальний простір, який представить українські чоловічі бренди. Партнером MЕN’S SPACE виступить бренд FALKE – визнаний світовий лідер з виробництва чоловічих шкарпеток.

 

Розпочне програму цього дня Круглий стіл дизайнерів, які працюють для чоловічих брендів, та представників медіа: «Конкурентоспроможність: як українським брендам чоловічого одягу змагатися з мас-маркетом та люксом». Модератором дискусії стане Олексій Нілов, головний редактор L’Officiel Hommes UA.

 

У програмі дня шоу SONYA MONINA, ROUSSIN by Sofia Rousinovich, IDoL., DASTISH FANTASTISH та презентації у MЕN’S SPACE брендів CIRCUL, Alxndr LEN’, FALKE, INDPOSHIV, RITO. День завершить вечірка для fashion-інсайдерів.

 

 

#SHOWROOM

 

Протягом п’яти днів під час Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі буде працювати шоурум, що представить 10 брендів взуття та аксесуарів: COCORICO,

DEMMYVIK, GRIE, GUASH, HELENA ROMANOVA, HONCHARENKO, LONA PRIST, OSTEL, SNESHANA NEKH, YASTREB.

 

Простір #Showroom матиме свою унікальну концепцію, розроблену архітектором Максимом Камініним (IAM Architecture studio). Вже традиційно простір #Showroom реалізовано у партнерстві з журналом Domus Design. Це український журнал із понад 15-річною історією, місія якого – розвиток українського дизайну в усіх сферах.

 

Для відвідання усіх подій #Showroom гості можуть зареєструватися на сайті fashionweek.ua та отримати електронне запрошення, яке надасть їм можливість відвідувати #Showroom безкоштовно з 1 по 5 лютого.

https://goo.gl/forms/ERdFJ7au7LfAp4Lu1

 

 

#ПАРТНЕРИ

 

ABSOLUTE YACHTS – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Такі різні сфери, як яхтинґ та fashion, завжди були об’єднані однією метою – просування стилю, вишуканості та комфорту. Ідеальні форми та рішення надихають і дарують почуття прекрасного незалежно від об’єкта, в якому вони відтворені. Саме тому всесвітньо відомі бренди співпрацюють з найбільшими яхтенними заходами – Louis Vuitton щороку виступає спонсором Кубка Америки, а компанія  Rolex підтримує змагання супер’яхт у Порто Черво.

Продовжуючи традицію співдружності fashion та яхтенної індустрій, Absolute Yachts вдруге став офіційним партнером Ukrainian Fashion Week. Absolute Yachts – незмінний еталон розкоші на воді.

 

BMW – офіційний автомобіль Ukrainian Fashion Week

Партнерська підтримка компанії «АВТ Баварія Україна», офіційного імпортера автомобілів BMW в Україні, вже протягом багатьох років стає доказом нероздільності світу інновацій та fashion-індустрії.

 

BRAUN – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

Вже кілька років поспіль Braun є офіційним партнером UFW, якому дизайнери довіряють підготовку своїх колекцій до показу.

Прасувальні системи Braun дають змогу без зайвих зусиль та вдвічі швидше відпрасувати одяг навіть із найвибагливіших тканин без жодного ризику пошкодження. Перша у світі підошва з технологією FreeGlide 3D забезпечує плавне і швидке ковзання, навіть у зворотному напрямку. А унікальний режим iCare захищає ваш одяг безпечною температурою для всіх видів тканин.

Прасування з Braun – ідеальне довершення вашого образу!

 

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV – партнер Міжнародної програми UFW

Справжній еталон розкоші серед готелів класу «люкс» Fairmont Grand Hotel Kyiv вже вкотре виступає офіційним партнером Ukrainian Fashion Week. Перший готель міжнародного бренду Fairmont у Східній Європі гарантує учасникам і гостям Ukrainian Fashion Week бездоганний сервіс світового рівня. А для десятків зарубіжних гостей UFW Fairmont Grand Hotel Kyiv стає першим яскравим враженням від України.

 

FALKE – партнер MEN’S SPACE UFW

FALKE – визнаний світовий лідер з виробництва чоловічих шкарпеток: елегантної бізнес-лінії, вишуканої лакшері-колекції, функціональних та стильних шкарпеток з бавовни, кашеміру та шовку. Філософія бренду – «якість в ім’я якості», а запорука успіху – широкий модельний ряд, унікальність матеріалів та high-tech технології у виробництві.

 

GLO™ – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week

glo™ – це смарт-технологія нагрівання тютюну та офіційний партнер Ukrainian Fashion Week.

Під час сезону FW19-20 марка glo™ представляє лімітовану серію девайсу – glo™ Luxury Edition для тих, хто цінує елегантність у кожній деталі. Смарт-девайси з нагрівання тютюну glo™ – це втілення інновацій та прагнення до неперевершеного стилю, що їх оцінять прихильники fashion.

 

GORENJE – партнер платформи BE SUSTAINABLE!

Це партнерство Ukrainian Fashion Week та Gorenje у сфері ефективного і дбайливого догляду за одягом. За допомогою новітніх технологій, застосованих у пральних та сушильних машинах WaveActive, з’являється можливість тримати речі в ідеальному стані, подовжити їх життя, мінімізувати при цьому використання природних ресурсів та зберегти планету від надлишкового впливу хімічних пральних засобів. Усі пральні машини покоління WaveActive відповідають найвищим стандартам енергоспоживання та є вкрай енергоефективними. Інноваційна функція DoseAid допоможе визначити оптимальну кількість прального засобу, незалежно від завантаження пральної машини, задля економічного та екологічного його використання.

 

MARY KAY – офіційний beauty-партнер Ukrainian Fashion Week

«Мері Кей (Україна)» продовжує колаборацію з Ukrainian Fashion Week та готує нову ефектну локацію і безліч сюрпризів для гостей. Незмінною залишається співпраця бренду на бекстейджі – команда візажистів Mary Kay® створюватиме образи моделей для показів дизайнерів. Ще більшим зануренням у fashion-індустрію стане співпраця з дизайнеркою Оленою Бурбою, яка представить капсульну колекцію із 5 елементів для нового Лідерського костюма Mary Kay® 2019. Усі охочі зможуть зробити експрес-макіяж у яскравому beauty-corner Mary Kay® і сфотографуватися на згадку у креативній фотозоні.

 

#PUDRACARD – офіційна кредитна картка Ukrainian Fashion Week

#PudraCard – наймодніша кредитна картка України. Трендовий дизайн, кешбек на шопінґ та салони краси, кредитний ліміт до 100 000 гривень, знижки у партнерів – усе це про найстильнішу кредитку 2019 року.  #PudraCard можна замовити через хештеґ в Instagram, отримати кур’єрською доставкою в Києві або у будь-якому відділенні ТаскомБанку по всій країні та використовувати для оплати будь-яких примх. #PudraCard розроблена ТаскомБанком на базі платіжної системи MasterCard і вже завоювала увагу понад 5000 модниць країни та продовжує вражати темпами свого розповсюдження. Мода не має меж, навіть коли це мода на кредитку. Продефілює #PudraCard на подіумі Ukrainian Fashion Week вже цього фешн-сезону. До зустрічі у лютому!Залишити відповідь