Шоу Notre dame de Paris (Le Concert) підготував для глядачів справжнє романтичне шоу!

7 кращих голосів країни зібралися в одному шоу, щоб вразити вас неймовірним і захоплюючим дійством музики, голосу і спецефектів.

7 солістів, чиї голоси вже підкорили Україну, великий симфонічний оркестр, хор, рок-бенд – все це чекає Вас на унікальному шоу Notre Dame de Paris!

  • Facebook

Notre Dame de Paris в Києві – це унікальна можливість насолодитися музичною інтерпретацією знаменитої історії про кохання, ревнощів і самопожертв, які протягом кількох століть збирають аншлаги на кращих театральних і концертних сценах світу. Столичний концерт подарує естетичну насолоду і неймовірний заряд позитивних емоцій. Вас чекає професійний музичний супровід великого симфонічного оркестру разом з ритм-групою і хором. Історію, яка нікого не залишить байдужим, розкажуть 7 солістів. У грандіозному концерті буде задіяно 150 артистів. Для створення високоякісного звуку і яскравою атмосфери буде використано 30 тонн звукового і світлового обладнання.

В артистів глядач зможе розпізнати героїв роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», трагічної і в той же час прекрасної історії красуні-циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих в неї чоловіків.

Всі легендарні композиції виконуються французькою мовою.

Звучання семи дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей – справжній музичний вихор, що змусить Вас заново пережити, знову повірити і в який раз закохатися в прекрасне, отримавши унікальну можливість емоційно очиститися і, забувши про всі негаразди, відчути неповторний смак легенди.

Концерт Кращі пісні Notre Dame de Paris – це духовний катарсис, сповідь і вирок, шаленість і захват … емоції … справжні … неповторні!Залишити відповідь