Новорічна виставка художніх творів Слави Займака «У пошуках мрії»

Музей історії міста Києва спільно з художником та дизайнером Славою Займаком представляють новорічну виставку художніх творів «У пошуках мрії»

28.12.2017–14.01.2018 р.

  • Facebook

Напередодні новорічних свят талановитий київський художник, дизайнер, володар премії Енді Уорхола, за внесок у розбудову української та світової культури, Слава Займак представить святкову серію художніх творів «У пошуках мрії». Всі роботи автора – це свято не лише в певні числа, а й кожного дня.

На виставці митець продемонструє нові серії дивовижних та оригінальних робіт, що пропонують відвідувачам проекту поринути у чарівний світ новорічної казки, світ яскравих фарб та кольорів. Для створення виставки автор використав образи з українських казок, краси природи, жінки та повсякденності: дивовижні візерунки наших мрій автор втілив у символах власного бачення неосяжного космосу.

Слава Займак – митець з тонким відчуттям кольору. Поєднуючи власну техніку роботи з адгезивними матеріалами, образи на його картинах немов оживають. Різнокольорові фарби захоплюють у вир танцю і ти вже відриваєшся від Землі та поринаєш у світ феєрії!

Як говорить сам майстер, він ніколи не починає роботу у поганому настрої чи з важкими думками, бо вірить, що енергія, якою він ділиться з глядачем, повинна бути позитивною, щирою і чистою.

Святкову атмосферу на відкритті виставки доповнить чудова музика від Dj Mage, а також ексклюзивні дизайнерські речі, створенні автором. Сюрпризом для всіх відвідувачів буде розіграш картини від художника!

Відкриття виставки – 28 грудня о 19.00 в МВЦ «Музеї історії міста Києва» (вул. Богдана Хмельницького, 7).

Акредитація для ЗМІ – (096) 90 65 189 Ілона СофіюкЗалишити відповідь