Ніч знижок і Новий рік у Лапландії: Ocean Plaza у повній готовності до свят

Ніч знижок і Новий рік у Лапландії: Ocean Plaza у повній готовності до свят

Коли: 15 грудня

Де: ТРЦ Ocean Plaza

Навіщо: за знижками -70% і подорожжю до Лапландії

  • Facebook

В той час, як всі вже очікують новорічного дива, Ocean Plaza приготував сезонні знижки до 70% в усіх магазинах ТРЦ і розіграш, який зробить покупців ближче до своєї дитячої мрії та подарує незабутню різдвяну історію в гостях у Санта Клауса.

Традиційно, батьківщиною Санта Клауса вважають Лапландію. Саме там зустріч світлого свята Різдва в родинній атмосфері – це справжня зимова казка. Лапландія в нас асоціюється з катанням на оленячих упряжках, сафарі на снігоходах по засніжених лісах, арктичною заворожливою природою, незабутнім зірковим небом і дивовижним полярним сяйвом. Це те місце, в якому загадуючи бажання знаєш, що воно обов’язково здійсниться.

Для того щоб виграти подорож до Лапландії та побачити чарівне полярне сяйво необхідно:

– здійснити покупки на суму від 1 000 грн. (одним або максимум двома чеками від 500 грн.) з 3 по 15 грудня (з 12:00 – 20:00)

– зареєструвати чек на стойці реєстрації на 1-му поверсі до 20:00 15 грудня

– особисто бути присутнім на розіграші о 21:00 15 грудня 2018 року на головній сцені ТРЦ Ocean Plaza.

Для відвідувачів ТРЦ 15 грудня магазини працюватимуть до 1:00, щоб усі встигли купити все необхідне. Приємним бонусом будуть сезонні знижки до – 70%. Тому покупці матимуть повну свободу часу та вибору.

Вночі доповнюватимуть атмосферу вибору подарунків будуть виступи творчих колективів, святкова beauty зона та інші розваги.

Це гарна нагода придбати подарунки для своїх рідних та близьких у новорічній атмосфері.

Також, можна слідкувати за всіма акціями та вигідними пропозиціями на сайті.Залишити відповідь