Відбулась друга нетворкінг-зустріч Pro100peopleclub

Як сформувати правильний імідж в соцмережах та як їх використовувати для просування свого бізнесу – говорили на нетворкінг-зустрічі, яку вже вдруге у столиці успішно поводить команда Pro100peopleclub.

Презентація проекту Pro100peopleclub відбулась ще в жовтні 2018 року. Організатори врахували побажання і пропозиції учасників та створили новий, більш якісний формат нетворкінгу. Захід відвідали більше 100 учасників, серед яких молоді та активні підприємці, креативні бізнесмени, власники інтернет-магазинів та засновники брендів, представники ІТ-індустрії, маркетологи, юристи тощо. Говорили про формування особистого бренду в соцмережах.

Енергійний Андрей Шатирко, засновник Shatyrko Digital Agency, розповів про те, як побудувати особистий бренд або просунути бізнес в YouTube. Секретами просування бізнесу в Instagram ділилась спеціаліст і сфері SMM та інтернет-маркетингу, блогер Олена Пащенко. Цікавим та змістовним був також виступ спікера, який допоміг побудувати особистий бренд 100+ підприємцям у 20+ в різних нішах – Нікіти Толмачова.

Підсумовуючи виступи спікерів, можна дійти висновку, що бізнес та особистий бренд, для яких використовуються можливості соцмереж, будуть популярними і прибутковими. Соцмережі поступово стають пошуковими системами, майбутнє – за мобільним контентом. То ж чітке розуміння своєї цільової аудиторії, правильна стратегія просування в Instagram чи YouTube (залежно від виду бізнесу/продукту) та залучення фахових спеціалістів допоможе швидко і якісно розвинути Вашу справу.

Учасники заходу мали можливість не тільки дізнатися секрети від топових спікерів, а й провести продуктивний нетворкінг, отримати нові бізнес-знайомства та навіть нових клієнтів.

Нагадаємо, що проект Pro100people club створений для формування спільноти успішних людей зі спільними інтересами. Організатор проекту – успішний молодий бізнесмен, власник поліграфічно-рекламної студії «PrintCat» Юрій Руденко.Залишити відповідь