22 листопада в прокат виходить фільм про спорожнілу України

Мокьюментарі «2020. Безлюдна Країна» зачіпає тему масової еміграції і змушує задуматися про батьківщину та патріотизм. Фільм виходить в прокат 22 листопада.

  • Facebook

«2020. Безлюдна Країна» – дебютний повнометражний фільм молодого українського режисера Корнія Грицюка. У ньому Корній переосмислює ідею еміграції і пропонує свою версію розвитку подій.
За сюжетом, після підписання ряду договорів з ЄС, кордони стали відкритими, і з України в лічені дні роз’їхалися всі її мешканці. Залишилося всього кілька людей, і у кожного на те своя причина. Канадський режисер з українським корінням приїжджає на батьківщину предків, щоб зустрітися з тими, хто залишився, і дізнатися, навіщо вони це зробили, як живуть і що планують робити далі. У фільмі багато іронії, тонкого чорного гумору і філософських питань. В ролі останнього Президента України знявся ведучий Андрій Куликов.
Корній Грицюк, режисер: «Це фільм-дискусія, фільм-обговорення. Він ні до чого не закликає, і тим не менш в ньому звучать різні думки, які відображають ті чи інші настрої в суспільстві. Цим фільмом я спробував в перебільшеною формі описати процеси, які помічаю в сучасній Україні, довівши їх до максимального абсурду. Мені здається, з цієї гіперболи може народитися діалог».
Прем’єра фільму відбулася в травні на Міжнародному кінофестивалі «Молодість». Фільм був добре прийнятий і викликав довгу дискусію між режисером і глядачами після показу.
З 22 по 25 листопада фільм «2020. Безлюдна Країна »можна буде подивитися на великому екрані в мережі кінотеатрів« Планета Кіно »в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Сумах. У Києві фільм будуть показувати також в кінотеатрі «Жовтень».


Залишити відповідь