Нетворкінг у форматі “business speedmeetings”знову в Києві!

20 жовтня о 19:00 в IQ  бізнес-центрі відбудеться нетворкінг зустріч Pro100people Club, де збереться більше 100 власників бізнесу. 
Тема вечора: «Формування особистого бренду в Instagram»

  • Facebook

Основною ціллю даного заходу є формування концентрованого середовища успішних молодих підприємців.

Зв’язки між людьми як і раніше займають провідну роль в просуванні кар’єрними сходами, отриманні цікавих пропозицій та перспективних можливостей. 

“На зустрічі можна без складнощів можна знайти партнерів, клієнтів для свого бізнесу і отримати  інсайти від спікерів-хедлайнерів, що стануть  корисними для  розвитку підприємницької справи. Для комфортного проведення часу на заході  створені максимально сприятливі умови, щоб учасники могли вільно та спокійно комунікувати та здобувати нові знайомства”, – зауважив Юрій Руденко, власник поліграфічно-рекламної студії “PrintCat“, організатор нетворкінгу. 

Спікери нетворкінгу: Олена Пащенко (@i___helen )  SMM-спеціаліст, інтернет-маркетолог, співзасновник influencer-платформи для брендів і блогерів BlogerZone; Нікіта Толмачов(@tolmachow)  Допоміг побудуваті особистий бренд 100+ підприємцям. Працював з підприємцями та експертами в 20+ нішах.

Серед партнерів, які вже підтримали захід: Вода з меланіном AquaMelan, книжковий інтернет-магазин Top Kniga, юридична фірма TCM Group, Рекламне агенство LexADV, Агенство інтернет-маркетингу Dimbrowsky, Бізнес школа ITBS, Полірафічно-рекламна студія PrintCat, DeltaMarketing, , Zhadanovpartners, Lucky Ukraine блог-журнал, Fashion ofDiplomacy.  

 

Простір бізнес-знайомств Pro100people Club  концентроване середовище для твого росту і розвитку!

 

Деталі та контакти: http://pro100peopleclub.tilda.ws/Залишити відповідь