Виставка Numeri Esse: Ритми буття

Міжнародна виставка сучасного жіночого мистецтва, організована Українською асоціацією жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) за підтримки Київської організації Національної спілки художників України (Ко Нсху (Киевский Союз Художников)) та Інституту проблем сучасного мистецтва, відкриється 24 вересня в Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history.

Виставка є частиною проекту #UkrainianWomensArtNow

.
Тема виставки «NUMERI ESSE: РИТМИ БУТТЯ». Життя – це складний згусток ритмів. Ритм людського серця слідує за нашими емоціями, відчуттями і діями і визначає ритм зміни поколінь. Нас заворожують ритми руху зірок і планет, хвиль на поверхні океану, калейдоскоп змін сезонів року. Ми створюємо ритми цивілізації – звуки музики, мережі галасливих хайвеїв, телефонних дзвінків, речитативи електронних меседжів і нової смертоносної зброї. Ми існуємо в ритмах своїх епох, просочених битвами і соціальними конфліктами, перемогами і поразками. Кожна людина шукає і вибирає свій власний ритм. Ритми порушуються несподіваними зупинками і крутими поворотами. Що вони несуть з собою – народження нового Ритму або диссонанс анархії і руйнувань?

Виставка представляє роботи сучасних українських та зарубіжних художниць: Marianna AbramovaIryna AkimovaAnna BitaevaEireen BulavaТаня Василенко (Tanya Vasylenko)Ирина Ворона (Irina Vorona)Dvorak-Galik OlesiaMarina Gromenko, Людмила Лобода, Irina NY (США), Валерия Тарасенко (Valeriya Tarasenko), Корина Толедо (Німеччина), Katerina PyatakovaKatya SytaTat’yana SamokhinaLidia SeliankoИрина СеменютаTetiana Cherevan.

Це сучасний живопис, колаж, інсталяція та кераміка. Попри все розмаїття творчих підходів, роботи представлених на виставці художниць об’єднує висока внутрішня динаміка образів і сюжетів.

Організатор UAFRA при сприянні Інститут Проблем Сучасного Мистецтвата Ко Нсху (Киевский Союз Художников)

Керівник проекту та куратор виставки – Iryna Akimova
Арт-директор – Анастасія Гончаренко (Anastasiia Goncharenko)

Які ритми пропонує наша епоха? Які ритми чують художники? Як вони шукають свій власний ритм? Де перетинаються ритми творчості і ритми буття?

Пошуку відповідей на ці питання присвячена ця виставка, яка пройде з 21 вересня по 7 жовтня 2018 року.

Партнери: Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine
@Pinchuk Art Museum Oleg Pinchuk
@ArtBureau Анастасія Гончаренко (Anastasiia Goncharenko)
Vlad Tuzov
ArtsLooker
LuckyUkraine
8 канал
ЦеГлинаАрт
Samokhina Art
In Art
Ukranews.com
Венето / VenetoЗалишити відповідь