Дарія Текуч. Настя Кулік БІЛА ВИСТАВКА в Gallery 83

25 вересня Gallery 83 відкриє новий арт-сезон виставкою двох молодих мисткинь, які перетворять простір галереї на маленький всесвіт. «Біла виставка» апелює до понять світла і тіні, чистоти і спокою та надихає на пошуки різних вимірів світосприйняття та свого власного призначення.

  • Facebook

Чистота і спокій. Заповненість і порожнеча, початок всього. Коли чорне не відрізнялось від білого, коли заповненість була порожньою, і навпаки. Завдяки темряві ми розуміємо світло. Завдяки існуванню чорного ми здатні відчувати чистоту та яскравість білого.

Всі роботи єдині і прості за сенсом. Вони про пошук світла в собі і навколо після тривалих сумнівів та запитань. Адже світло пізнається в тиші і на контрасті з тінню.

Пошук свого призначення, свого місця під зірками і планетами, роздуми щодо свого шляху – саме про це є проект «Біла виставка». Відчуття зв’язку усього з усім, вплив одного на інше і присутність білого світла, яку кожен здатен усвідомити. Світло наповнює і пронизує абсолютно все і завжди.

Коли ти чистий і відкритий, то зв’язок, з ким би він не відбувався – з мурахою, з деревом чи Вчителем – це завжди зв’язок з Божественним, зі світлом. Прожити його на найглибшому рівні, і зануритись у свою власну глибину людині допомагає момент творіння. Мистецтво – це шлях всередину. Щоб зрозуміти та усвідомити себе, слід поглянути зі сторони, розділитись на глядача та об’єкт споглядання.

У просторі галереї ми творимо зменшену модель всесвіту. Є чорний і білий зал, і ми говоримо про світло і тінь.

Настя – людина ранкового сонця, природи і світла. Даша – людина міста, архітектури і сутінок. Наша виставка – те, що відбувається, коли зустрічаються ніби протилежності з однією лиш метою – пошук світла і любові в собі.

Відкриття виставки: 25.09.2018 о 19:00. Вхід вільний

Адреса: вул. Тарасівська, 3а. Gallery 83

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine – медійний партнер виставкиЗалишити відповідь