АФЕРА СТОЛІТТЯ ПЛАНУЄТЬСЯ  В МОРШИНІ!

Стали відомі подробиці планування новорічної афери у Моршині. А продюсер Сергій Лавренюк розповів таємничі факти про славне курортне містечко.

  • Facebook

LuckyUkraine

“Спершу я почув легенду про те, що створили на місці падіння метеорита, а потім знайшов історичні факти, які розповідають про те, що за часів Боніфація Штіллера в Моршині пройшов метеоритний дощ, який залишив по собі поклади залізо-нікелевих порід та осмію. Завдяки його властивостям і позитивному впливу на місцеву флору і фауну у свій час було відкрито курорт, який досі відомий своєю цілющою водою. Ця історія мене так зачепила, що я запропонував сценаристам використати її у нашому фільмі”, – Сергій Лавренюк, продюсер.

“Історія про моршинський метеорит допомогла народитися доброму пригодницькому фільму про те, що на перший погляд, непомітна зграйка дітей із провінційного містечка, згуртувавшись в єдине ціле може перекреслити будь-які злочинні плани”, – Аркадій Непиталюк, режисер.

“Ну як не погодитися на зйомки, коли тебе запрошують зіграти у доброму сімейному фільмі. Думав – нарешті поїду на славнозвісний курорт, водички поп’ю, відпочину, заодно і допоможу колегам кіно зняти, а тут цілий блокбастер. Як бачите з тизера, навіть мені дісталося. Про саму аферу нічого не скажу, приходьте краще в кінотеатри і самі все побачите”, –  Олександр Скічко, ведучий і актор.

“Для мене, як для тата, історія про дружбу одинадцяти дітей дуже торкає. Надихнувшись фільмом я написав пісню, яка стала саундтреком до фільму. Невдовзі ви побачите і кліп. Окреме задоволення створювати кіно не тільки з акторського, але й з музичного боку, а можливість вперше в житті стати саунд продюсером повнометражного фільму,  неймовірно цікава і відповідальна робота”, – Сергій Бабкін, співак і актор.

Слухати саундтрек: https://www.youtube.com/watch?v=1G5X-PcnYXw

Учасниками події стали: Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін,  Сніжана Бабкіна, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів та ватага дітей з Моршина.

Нагадаємо, що минулого тижня було представлено новий постер фільму.

Коротко про фільм: Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, працівниця Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.

Жанр: пригодницька комедія, Дата релізу: 3 січня, 2019, Продюсер: Сергій Лавренюк, Режисер: Аркадій Непиталюк, Оператор: Дмитро Юріков

Сторінка фільму в FB: fb.me/

Сторінка фільму в Instagram: @Morshyns11Залишити відповідь