Розвивайлик зібрав 10 тисяч вінничан!

Фестиваль позашкілля, дитячого оздоровлення, розваг, моди та краси Розвивайлик Фест зібрав цьогоріч до 10 тисяч відвідувачів. 1 та 2 вересня арена роллердрому ТРЦ Мегамолл перетворилась на дитяче містечко. Пів сотні учасників два дні навчали, розважали та оздоровлювали малечу міста.

Зранку 1 вересня в дорогу вирушив міні-потяг Розивайлика-подарунок діткам до Дня знань від депутат обласної ради Людмили Станіславенко. Цілий день він курсував містом та безкоштовно возив малечу до Мегамоллу. Сам захід проходив за підтримки мецената Андрія Поліщука.

  • Facebook

Генеральний партнер заходу Школа усного рахунку Соробан презентувала свою унікальну методику усного рахунку на японських рахівницях абак. Унікальність цього методу у одночасній роботі двох півкуль головного мозку. Це коли людина бачить образи за допомогою правої півкулі, а обчислює ці образи лівою півкулею.

  • Facebook

Презентувалась на фестивалі і абсолютно нова школа, що відкрилась у Вінниці. під назвою “Крута наука”. У ній дітей навчають законам природи – це основи хімії, фізики,тощо.

Також на заході були представлені танцювальні та мовні школи, розвиваючі центри для малечі 2 – 3 років, діяло містечко роботів. Компанія Едельвейс-Дидактика влаштувала ігровий куточок для діток, де знайомила із своєю продукцією – усілякими іграшками, пазлами, головоломками та конструкторами. Це зветься дидактичний підхід, що ляже в основі навчання у Новій школі, що запроваджена в Україні з 1 вересня. Найстильніші зошити для навчання представила ТП Поділля.

На сцені кожні пів години виступали артисти, дефілювали моделі у вбранні від магазину Антошка та проходили презентації. Особливо яскравим був показ спорткомітету міста. Тут були представлені найрізноманітніші види спорту, що є у місті: гімнасти, тхеквондо, волейбол, баскетбол, дзюдо, сумо, бокс, самбо, греко-римська та вільна боротьба, пауерліфтинг, важка атлетика. Поряд із цим ішли безкоштовні творчі майстер-класи від Магіка.

У зоні здоров’я фахівці від Меділабс безкоштовно робили УЗД огляд діткам, офтальмологи центру Зорик перевіряли зір. Стоматологічні основи та засоби гігієни представляла ТМ Dentissimo. Також можна було проконсультуватись по питанням страхування у фахівців компанії Універсальна.

Чималою популярністю користувалась зона краси фестивалю. Тут можна було зробити дитячий манікюр, мехенді, заплести косичку.

Наприкінці фестивалю відбулась дискотека та паперове шоу від Агенції свят Аладдін та розіграш подарунків і путівки на двох до Європи. Виграла її вінничанка Ольга Сизонюк. Уже цієї осені вона відправиться до Відня та Будапешту. Такий подарунок на честь Розвивайлика зробила туристична компанія Аміго – Тревел.

Розвивайлик Фест проходить у Вінниці другий рік поспіль. Авторка ідеї Ольга Сольвар дуже щаслива такому успіху фестивалю  і переконана, що це результат плідної командної роботи організаторів. Цьогоріч до організації заходу долучилась Анна Станіславенко – очільниця ГО Harved розвиток особистості. Дівчата розповідають, що Розвивайлику 2019 бути. За розробку проекту візмуться заздалегідь, аби знову приємно здивувати вінничан розмахом та форматом фестивалю.Залишити відповідь