Усі на Розвивайлик. 1 та 2 вересня на вінничан чекає безліч сюрпризів!

Сьогодні відбулась прес-конференція фестивалю позашкілля, дитячого оздоровлення, розваг, моди та краси – Розвивайлик фест!

  • Facebook

Організатори: Анна Станіславенко та Ольга Сольвар запрошують 1 та 2 вересня у ТРЦ Мегамолл на арену (роллердром), де зберуться провідні центри позашкільного розвитку малечі.

⭐️ Головний меценат Андрій Поліщук

⭐️ Генеральний спонсор Школа усного рахунку Соробан,в основі якого лежить унікальна методика усного рахунку на японських рахівницях абак.

  • Facebook

На фестивалі будуть представлені:

✅ танцювальні та мовні школи,

✅ розвиваючі центри для малечі 2 – 3 років,

✅ діятиме містечко роботів,

✅ нову дидактичну методику навчання, яка буде впроваджена в усіх школах України з 1 вересня. Детальну інформацію презентує компанія Едельвейс-Дидактика,

✅ спортивні секції

❗️Поряд із позашкіллям на Розвивайлику буде облаштована зона здоров’я. ✅Лабораторія Меділабс та офтальмологічний центр Зорик впродовж двох днів прийматимуть дітей. В рамках фесту малеча зможе зробити безкоштовне УЗД та оглянути зір, отримати консультації фахівців, зокрема і дитячого психолога.

✅Стоматологічні основи та засоби гігієни представить ТМ Dentissimo.

🙂На Розвивайлику юні відвідувачі зможуть долучитись і до зони краси: плетіння косичок, дитячий манікюр, аквагрим.

🙂Буде презентовано нову колекцію шкільної форми від магазину Антошка, а також пройде виставка найстильніших зошитів від ТМ Поділля.

🙂У зоні розваг проходитимуть майстер-класи від Творчої студії Магік, лего-класи, конкурси та вікторини від студії свят Алладін: бульбашкове шоу та паперове паті.

🙂Допоки діти розважатимуться, батьки можуть відпочити у Lounge зоні, де можна буде придбати каву, тістечка від Мегамоші. ❗️Вхід на фестиваль вільний❗️

Фішка цьогорічного Фесту – це міні-потяг Розвивайлика, що курсуватиме містом та безкоштовно возитиме малечу до Мегамоллу. Це подарунок для школярів міста з нагоди Дня знань від депутата обласної ради та очільниці благодійного фонду Людмили Станіславенко.

Графік руху трамвайчика:

11:00 – відправлення від Майдану Незалежності (біля міської ради)

12:00 до 13:00 – курсуватиме від проспекту Космонавтів (посадка біля літака)

13:00 до 14:00 – курсуватиме від Ринку Юність(посадка в районі парковки)

14:00 до 15:00 – курсуватиме від шкіл №34 та №35

15:00 до 16:00 – курсуватиме від Майдану Незалежності (біля міської ради)

Кінцева зупинка – ТРЦ Мегамолл.

✅Приходь та вигравай путівку до Европи від туристичного партнера «Аміго Тревел»Залишити відповідь