ЖИВИFEST – 2018

9 вересня 14:00–22:00 відбудеться щорічний соціально-мистецький фестиваль ЖИВИFEST. Саме тут офіційні представники Книги рекордів України зафіксують встановлення національного рекорду — наймасовішого фітнес – тренування.

  • Facebook

LuckyUkraine

У центрі столиці на фестивалі ЖИВИFEST об’єднаються тисячі людей, які цінують життя й докладають зусиль, щоб воно ставало кращим. ЖИВИFEST – майданчик для громадських та благодійних організацій, можливість об’єднатися в ім’я життя у вирішенні соціальних і моральних викликів сучасного суспільства. Це свято, де створюється нова культура вільних, сильних та здорових громадян.

Захід проходить за підтримки Міністерства культури України й КМДА. До участі запрошено також представників міністерств і відомств, відомих спортсменів, співаків, акторів та бізнесменів.

9 вересня 2018 року о 17:00 офіційні представники Книги рекордів України зафіксують встановлення національного рекорду – наймасовішого фітнес – тренування.

 Найбільший одночасний майстер-клас відбудеться з участю видатних спортсменів, чемпіонів світу та України, людей з інвалідністю, сімей воїнів АТО та всіх охочих. 

Серед запрошених:

Олег Іваненко – відомий паралімпієць, володар титулу «Залізна людина», світовий рекордсмен з плавання. 

Микола Куценко – відомий український футболіст, світовий рекордсмен із жонглювання м’ячем та рекордсмен Книги рекордів Гіннеса.

Дмитро Рочняк – чемпіон України і Європи з вільної боротьби.

Богдан Соломка – переможець кубка України з бодібілдингу в категорії «Атлетик» 2018 року.

Олександр Кутчер  чемпіон світу з пауерліфтингу (WPO).

Діана Кутаніна  майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, абсолютна чемпіонка в номінації «Фітнес-бікіні» за версією NABBA.

Ліка Роман – Міс Україна 2007.

До проведення заходу долучились також численні благодійні та громадські організації. Вдови, діти з особливими потребами, капелани та представники центрів реабілітації є постійними гостями й учасниками святкової програми.

Буде відкрито фестивальне містечко, де гості зможуть отримати консультації, відпочити, взяти участь у конкурсах та змаганнях.

У програмі:

14:00 – арт-простір «СЕНС ЖИТТЯ» 

Сімейний арт-майданчик, фотовиставка 

Фотозони та дитячі локації 

Майстер-класи 

17:30 – танцювальний флешмоб «ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ!» 

Найбільший одночасний майстер-клас з участю видатних спортсменів, чемпіонів світу та України та всіх охочих! 

18:00 – ВЕЧІРНЄ ШОУ «Святкуємо ЖИТТЯ!»

ЖИВИFEST засновано на духовних, сімейних і життєствердних цінностях. «Живи довго! Живи щасливо! Живи вічно!» – таким є гасло фестивалю.


Tags :

Залишити відповідь